Laser JP Jerzy Pawełczyk opinie

ocena 4.3 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
-
wtorek
15:00 - 18:00
środa
15:30 - 17:30
czwartek
-
piątek
15:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Laser JP Jerzy Pawełczyk została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 4.3 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,3

3 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Laser JP to nowoczesny gabinet prowadzony przez dr n. med. Jerzego Pawełczyka. Pan doktor jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu z 35-letnim doświadczeniem klinicznym z zakresu chirurgii ogólnej. Od 1983 roku jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Naczyniowych i European Association for Endoscopic Surgery. Klienci chwalą Pana doktora za opiekuńczość, cierpliwość, zaangażowanie oraz udzielanie szczegółowych informacji w ramach przygotowania do zabiegu." - Paulina J. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Monika
4.0
Monika
Dodano: 18 lipca 2018
Tytuł:
"Wszystko w najlepszym porzadku"
Blisko dworca, bez potrzeby na skomplikowane dojazdy, co w moim przypadku było bardzo pomocne
Zabieg:
Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT (lipiec 2018)
Lekarz:
dr n. med. Jerzy Pawełczyk
 
Szczegóły 
Aleksandra Nysa
4.0
Aleksandra Nysa
Dodano: 17 maja 2018
Tytuł:
"Polecam. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z JAKOSCI ŚWIADCZONEJ USLUGI. w razie problemów ponownie skorzystam z opieki p.dr. J Pawełczyka"
Fachowa obsluga i kompetencja
Zabieg:
Miniflebektomia (szydełkowanie żył) (luty 2018)
Lekarz:
dr n. med. Jerzy Pawełczyk
 
Szczegóły 
Dawid
5.0
Dawid
Dodano: 14 lipca 2017
Zabieg:
Usunięcie tłuszczaka (lipiec 2017)
Lekarz:
dr n. med. Jerzy Pawełczyk
 
Szczegóły 

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.