4,9 / 5
Klinika LaserMed Nowy Targ Klinika LaserMed Nowy Targ Klinika LaserMed Nowy Targ Klinika LaserMed Nowy Targ Klinika LaserMed Nowy Targ Klinika LaserMed Nowy Targ Klinika LaserMed Nowy Targ Klinika LaserMed Nowy Targ Klinika LaserMed Nowy Targ Klinika LaserMed Nowy Targ Klinika LaserMed Nowy Targ Klinika LaserMed Nowy Targ Klinika LaserMed Nowy Targ Klinika LaserMed Nowy Targ Klinika LaserMed Nowy Targ Klinika LaserMed Nowy Targ Klinika LaserMed Nowy Targ LaserMed Nowy Targ - logo

Informacje ogólne o LaserMed Nowy Targ

W Nowym Targu znajduje się specjalistyczny, wiodący w Małopolsce ośrodek laseroterapii – LaserMed. To miejsce stworzone z myślą o wymagających pacjentach, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i urodę bezpiecznie i bez ingerencji chirurgicznego skalpela.

Większość procedur medycznych przeprowadzamy za pomocą promienia laserowego, który powoli wypiera klasyczne metody operacyjne. Laseroterapia jest bezpieczna, bezbolesna, nie pozostawia blizn oraz nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji, a efekty zauważalne są już po kilku dniach. W naszej klinice dysponujemy zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, takimi jak m.in. systemy laserowe Spectro SP firmy Fotona czy laser niemieckiej produkcji MeDioStar NeXt. Dzięki nim świadczymy usługi z zakresu chirurgii, ginekologii, laryngologii i dermatologii, a także kosmetologii i medycyny estetycznej.

Pomagamy pacjentkom cierpiącym z powodu nietrzymania moczu, nadżerek oraz zespołu relaksacji pochwy. Laserowo leczymy także hemoroidy i usuwamy naczynka. To jedynie ułamek usług, które znajdą Państwo w naszej bogatej ofercie.

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, których cechuje indywidualne podejście do pacjentów. Są to absolwenci renomowanych polskich uczelni oraz uczestnicy certyfikowanych szkoleń.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wygodne pomieszczenia zabiegowe oraz gustownie zaaranżowaną poczekalnię. W trosce o Państwa komfort umożliwiamy rozłożenie opłaty za zabiegi na dogodne raty.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dysponujemy wysokiej klasy urządzeniami laserowymi, opartymi na innowacyjnej technologii. Obecnie posiadamy m.in.:

 • Laser MeDioStar NeXt – system laserowy stosowany m.in. do bezbolesnej epilacji. Sześć zróżnicowanych głowic zapewnia 100% skuteczność nawet przy mocnym i ciemnym owłosieniu. Dla pełnej skuteczności wystarczą 4 zabiegi.
 • Spectro SP – system laserowy marki Fotona pozwalający na wykonanie zarówno delikatnego resurfacingu skóry, jak i efektywnych zabiegów odmładzających. Jest niezwykle precyzyjny i radzi sobie nawet z drobnymi bliznami potrądzikowymi. Zabiegi są bezbolesne i bezinwazyjne.
 • Fotona 4D – wykorzystuje 4 procedury zabiegowe do wykonania liftingu twarzy. Dzięki uzupełnianiu się różnych długości fal działa na każdy odcinek skóry. Dzięki niemu skóra twarzy jest nie tylko widocznie młodsza, ale także jędrniejsza i bardziej promienna.
 • Cryo 6 Derma Cooler – aparat do krioterapii niemieckiej firmy Zimmer, stosowany w trakcie i po zabiegach laseroterapii. Zapewnia efektywne chłodzenie, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny, a pieczenie zminimalizowane. Aparat może być stosowany do każdego typu lasera.
 • QuickSleeper One – system znieczuleń sterowany za pomocą mikroprocesora. Urządzenie umożliwia skuteczne i natychmiastowe znieczulenie miejscowe bez efektów ubocznych.
 • Pompa infuzyjna DP 30 – znieczulenie tumescencyjne (miejscowe znieczulenie nasiękowe skóry), wyjątkowo skuteczne w zabiegach kosmetycznych i rekonstrukcyjnych. Nie powoduje działań niepożądanych.

Udogodnienia dla pacjentów

Przykładamy wiele starań, aby w naszym gabinecie czuli się Państwo komfortowo i bezpiecznie. W związku z tym przygotowaliśmy udogodnienia takie jak:

 • Indywidualne podejście – każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, dostosowując procedurę leczenia do jego potrzeb i oczekiwań.
 • Gustowne wnętrza – komfortowo zaaranżowane pomieszczenia sprawią, iż poczują się Państwo u nas bezpiecznie i swobodnie.
 • Gwarancja dyskrecji – oferujemy naszym pacjentom intymną atmosferę oraz pełną dyskrecję.
 • Zabiegi bez bólu – dzięki wysokiej jakości znieczuleniom gwarantujemy leczenie bezbolesne i bezpieczne.
 • Dogodne formy płatności – mogą Państwo płacić u nas gotówką oraz kartą płatniczą.
 • Raty – umożliwiamy rozłożenie opłat za zabiegi na dogodne raty.

Osiągnięcia i certyfikaty LaserMed Nowy Targ

Jesteśmy jednym z nielicznych w kraju i jedynym w regionie centrum świadczącym wysokiej jakości usługi z zakresu laseroterapii. Dysponujemy wyłącznie nowoczesnym i bezpiecznym sprzętem, który posiada niezbędne atesty.

Nasi lekarze w trosce o jakość swoich usług stale poszerzają swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i sympozjach naukowych, których efektem są liczne certyfikaty i stopnie naukowe. Również nasz personel pomocniczy stale dokształca się poprzez udział w szkoleniach organizowanych przez firmę BTL z Warszawy, wyłącznego przedstawiciela firmy Fotona w Polsce.