poniedziałek
9:00 - 17:00
wtorek
9:00 - 17:00
środa
9:00 - 17:00
czwartek
9:00 - 17:00
piątek
9:00 - 17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Specjalizujemy się w laseroterapii, w związku z tym w naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wachlarz zabiegów z wykorzystaniem wysokiej klasy urządzeń laserowych umożliwiających bezkrwawe, bezbolesne i bezinwazyjne przeprowadzanie operacji.

Oferujemy pomoc z zakresu m.in. ginekologii, w ramach której leczymy wysiłkowe nietrzymanie moczu, zespół relaksacji pochwy, a także ujędrniamy i wybielamy okolice intymne. Przeprowadzamy zabiegi w obrębie chirurgii i chirurgii estetycznej, proktologii (leczenie hemoroidów) oraz dermatologii. Laserowo leczymy chrapanie i wykonujemy zabiegi stomatologiczne, takie jak podcinanie wędzidełek.

Stosowane przez nas urządzenia laserowe doskonale sprawdzają się w kosmetologii. Dzięki nim przeprowadzamy depilację, fotoodmładzanie, resurfacing oraz remodeling skóry metodą Twinlight. Polecamy również metodę odmładzającą z wykorzystaniem PRP – osocza bogatopłytkowego.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik LaserMed Nowy Targ jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.