Laserowa korekcja wad wzroku ReLEx SMILE

Synonimy: zabieg laserowej korekcji wad wzroku laserem femtosekundowym VisuMax, zabieg korekcji wad wzroku laserowo ReLEx SMILE, Refractive Lenticule Extraction – Small Incision Lenticule Extraction więcej »

Filtruj wyniki

Laserowa korekcja wad wzroku ReLEx SMILE - informacje

Sala operacyjna w CM Mavit Sala operacyjna w CM Mavit

Metoda laserowej korekcji wzroku ReLEx SMILE umożliwia leczenie krótkowzroczności i astygmatyzmu podczas jednego zabiegu. Do tego celu jest wykorzystywany laser femtosekundowy, który nie wymaga tworzenia płatka rogówki. Minimalne naruszenie rogówki zmniejsza bolesność po zabiegu oraz zmniejsza ryzyko powikłań.

Gdzie w Polsce można przeprowadzić zabieg ReLEx SMILE?

W Klinice Okulistycznej Optegra korekcję wzroku metodą ReLEx SMILE wykonuje specjalista chorób oczu, lek. med. Marcin Smorawski. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w Polsce i w Wielkiej Brytanii, jest autorem lub współautorem licznych publikacji, takich jak "Rola i znaczenie antyoksydantów w medycynie ze szczególnym uwzględnieniem chorób oczu" oraz "Ocena skuteczności zastosowania antymetabolitów w chirurgii jaskry i zaćmy". Prezentuje swoje prace jako prelegent podczas konferencji naukowych, m.in. "Przegląd dostępnych technik laserowych w chirurgii refrakcyjnej rogówki”. W swojej ofercie posiada również zabiegi Femtolasik, LASIK oraz PRK/LASEK.

W Warszawie zabieg ReLEx SMILE ma w swojej ofercie specjalista okulistyki lek. med. Danuta Horodyńska. Doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów okulistycznych zdobywała pracując w Poliklinice i Klinice Okulistycznej Centralnego Szpitala Klinicznego Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie oraz w Klinice Sourdille i Klinice Jules Verne w Nantes. Zajmuje się również usuwaniem zaćmy metodą fakoemulsyfikacji oraz wieloma metodami laserowej korekcji wzroku.

Laserowa korekcja wad wzroku ReLEx SMILE znajduje się także w ofercie lek. med. Jolanty Kramasz, specjalisty okulistyki, która również przyjmuje pacjentów w Warszawie. Dr Kramasz przeprowadza zabiegi korekcji wzroku metodą ReLex SMILE, LASEK oraz LASIK, zajmuje się również diagnostyką choroby zezowej oraz leczeniem stożka rogówki z wykorzystaniem metody cross-linking. Swoją wiedzę poszerza podczas międzynarodowych szkoleń i konferencji, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Włoszech i Francji. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Centralnym Szpitalu Klinicznym Wojskowej Akademii Medycznej oraz w Poradni Okulistycznej Dla Dzieci i Poradni Leczenia Choroby Zezowej w Centralnej Przychodni Lekarskiej w Warszawie.

Zabiegi laserowej korekcji wzroku metodą ReLEx SMILE wykonuje również specjalista chorób oczu lek. med. Joanna Wojtyła. Specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów korygujących wady wzroku oraz wady refrakcji, zajmuje się również usuwaniem zmian chorobowych, znajdujących się w obrębie aparatu ochronnego oka (kaszaki, gradówki). Uczestniczy w licznych szkoleniach z zakresu stosowania laserów w okulistyce, m.in. w Alicante, Barcelonie, Dubaju i na Majorce. Pracowała i zdobywała doświadczenie w Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.

Ile kosztuje korekcja wzroku metodą ReLEx SMILE?

Kadra w Centrum Medyczne MAVIT Kadra w Centrum Medyczne MAVIT

W Polsce wykonanie zabiegu ReLEx SMILE jednego oka to wydatek rzędu około 5 200 zł. Korekta wzroku jednego oka tą metodą w Sheffield Vision Centre The Royal Hallamshire Hospital w Sheffield kosztuje 1 900£ (około 11 500 zł). Jeśli wymagane jest wykonanie zabiegu w obrębie obojga oczu, różnica cen wzrasta dwukrotnie.

Usługa laserowa korekcja wad wzroku relex smile jest najczęściej wykonywana przez okulisty.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska