Laserowa korekcja wad wzroku Gdańsk

Synonimy: laserowa chirurgia refrakcyjna, leczenie wad wzroku laserem

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Sopot  ul. Haffnera 6

Blikpol Sopot ul. Haffnera

ocena 4.3 / 5 (3 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Świetna atmosfera panującą w placówce oraz dojazd. Brak jakich kolwiek problemów by się dostać do placówki. Mega szybkie terminy i opieka nad klientem !" 

Laserowa korekcja wad wzroku Gdańsk - informacje

Zabiegi laserowej korekcji wady wzroku pozwalają w sposób szybki, małoinwazyjny i skuteczny pozbyć się nadwzroczności, krótkowzroczności oraz astygmatyzmu. Obecnie dostępnych jest wiele technik zabiegowych laserowej likwidacji wad refrakcji, które różnią się od siebie przygotowaniem powierzchni oka na działanie lasera: są to techniki powierzchowne (np. EBK) oraz głębokie (np. LASIK). Kwalifikację oraz zabieg przeprowadza lekarz okulista, a sam zabieg, w zależności od zastosowanej metody, trwa zazwyczaj mniej niż pół godziny i przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym (krople do oczu). Podczas procedury laser w odpowiedni sposób modeluje rogówkę oka, usuwając wadę, a efekty zabiegu są trwałe.

Gdzie w Gdańsku można laserowo usunąć wady refrakcji

Zabiegi z zakresu laserowej korekcji wad wzroku ma w swojej ofercie gdański Szpital Swissmed znajdujący sie 4 km od centrum Gdańska. Wady refrakcji (pojedyncze lub różne ich kombinacje) są tu usuwane z zastosowaniem takich metod jak LASIK, SBK-LASIK, LASEK i Trans-PRK, a u pacjentów z zaawansowanymi wadami wzroku przeprowadzane są refrakcyjne wszczepy wewnątrzgałkowe soczewek. Zabiegi laserowej korekcji wzroku wykonuje się tu przy wykorzystaniu wysokozaawansowanego lasera excimerowego Schwind Amaris 750F, który umożliwia korekcję bez dotykania oka jakimkolwiek narzędziem, a sama procedura trwa zaledwie kilkanaście sekund.

Pacjenci cierpiący na krótkowzroczność, nadwzroczność czy astygmatyzm mogą udać się na leczenie wad wzroku laserem także do Centrum Okulistycznego ArtLife, gdzie stosowane są techniki EBK, Trans-PRK i LASEK, a także Epi-LASIK i SBK LASIK. W ofercie placówki znajduje się też kompleksowy zestaw badań kwalifikacyjnych do procedury laserowej korekcji wady refrakcji (m.in. badanie ostrości wzroku, pomiarciśnienia wewnątrzgałkowego, pachymetria i topografia rogówki), a wyniki badań są wprowadzane do pamięci lasera excimerowego, którym następnie przeprowadzany jest zabieg.

Laserowa korekcja wad wzroku przeprowadzana jest również w klinice Blikpol, zlokalizowanej w centrum Sopotu kilkanaście km od Gdańska. Zabiegi w placówce wykonywane są z wykorzystaniem lasera femtosekundowego iFSTM najwyższej 5 generacji. W klinice laserową korekcje wzroku przeprowadza wielu specjalistów między innymi dr n. med. Judyta Aniśko-Słomińska oraz dr n. med. Ewa Lange.

Pacjenci szukali zabiegu laserowa korekcja wad wzroku w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Gdynia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska