Laserowa korekcja wad wzroku Zielonka i okolice

Synonimy: laserowa chirurgia refrakcyjna, leczenie wad wzroku laserem

Bezpośrednio w Zielonce nie dysponujemy placówką wykonującą laserowa korekcja wad wzroku, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Zielonki. Laserowa korekcja wad wzroku można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne MAVIT w Warszawie (13 km od Zielonki) w cenie 1 000 zł lub w Retina Szpital Okulistyczny w Warszawie (13 km od Zielonki) gdzie cena za laserowa korekcja wad wzroku wynosi 2 500 zł. W wymienionej placówce laserowa korekcja wad wzroku wykonuje okulista. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.