Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu Kraków

Synonimy: leczenie nietrzymania moczu laserem, IncontiLase leczenie nietrzymania moczu metodą laserową, laserowe obkurczanie pochwy przy nietrzymaniu moczu więcej »

Filtruj wyniki

Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Der-Med Gabinet zabiegowy w Der-Med

Wysiłkowe nietrzymanie moczu to problem, który dotyczy wiele kobiet, szczególnie te, które rodziły w sposób naturalny lub po przejściu menopauzy. Uważa się, że nawet 60% Polek po sześćdziesiątym roku życia może cierpieć z tego powodu. Na co dzień wysiłkowe nietrzymanie moczu oznacza ograniczenie aktywności ruchowej oraz zaburzenia emocjonalne – nieprzyjemny zapach moczu, który wylewa się przy kichnięciu i kaszlnięciu oraz po wstaniu rano, negatywnie wpływa na kobiecą psychike i każe ograniczać wychodzenie z domu. Laserowy zabieg polega na fototermicznym obkurczeniu pochwy, dzięki czemu zmienia się kąt nachylenia cewki moczowej. Sam zabieg jest bezbolesny i trwa około 30 minut. Pacjentka od razu może wrócić do swoich codziennych zajęć, nie może jednak przez okres około jednego miesiąca uprawiać stosunków płciowych. Po urodzeniu dziecka może okazać się konieczne ponowne przeprowadzenie zabiegu. Pełen efekt zabiegu jest widoczny zazwyczaj po upływie miesiąca.

Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu w Krakowie

Laserowe operacje nietrzymania moczu w Krakowie przeprowadzane są np. w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna. Placówka posiada medyczne certyfikaty FDA i CE, a zabiegi przeprowadzane są tutaj za pomocą lasera Fotona Er:YAG z okrężnym adapterem. W obu gabinetach zlokalizowanych w modnych centrach handlowych można także poddać się zabiegom obkurczania pochwy, wybielania odbytu oraz wybielania i ujędrniania warg sromowych. W klinice Harmonia Zdrowia i Urody laserowym obkurczaniem pochwy zajmuje się dr n. med. Krystyna Klimczyk, specjalista II stopnia z położnictwa i ginekologii oraz lek. med. Andrzej Zmaczyński, który swoje doświadczenie zawodowe podpiera różnymi kursami oraz bierze udział w sympozjach, takich jak: „Ginekologia 2011: standardy postępowania, najnowsze doniesienia”. W Centrum przeprowadzane są także zabiegi laserowego obkurczania pochwy.  

Również Med Spa Femmalium ma w swojej ofercie zabieg laserowego leczenia nietrzymania moczu. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej są tutaj przeprowadzane za pomocą metody Intimilase. Unikalna procedura pozwala na fototermiczne zwężenie kanału pochwy w sposób delikatny, a zdecydowana większość pacjentów zauważa widoczną poprawę zaraz po przeprowadzeniu leczenia. W Krakowie nietrzymaniem moczu zajmuje się także Centrum Medyczne Superior. Pracuje tutaj dr hab. n. med. Hubert Huras, specjalista z położnictwa i ginekologii. Doktor jest laureatem nagrody Palmera za najlepsze doniesienie naukowe podczas 15 kongresu European Society for Gynaecological Endoscopy, które odbyło się w Strasburgu. Dr Huras jest także autorem ponad stu publikacji medycznych, które ukazały się w czasopismach branżowych polskich i zagranicznych. Można by tutaj wymienić np. artykuł „Ginekologia i położnictwo – medical Project 3/2008”. W Superiorze pracuje także dr n. med. Agnieszka Rajtar-Ciosek, absolwentka Collegium Medicum Uniersytety Jagiellońskiego. Doktor jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Androgen Excess oraz PCOS Society. Placówka ma w swojej ofercie pełne spektrum usług ginekologicznych, włączając w to ginekologię estetyczną, położnictwo, leczenie niepłodności i inne.  

Krakowskie kliniki leczące inkontynencję laserem

W Krakowie ze wstydliwym problemem nietrzymania moczu pacjentki mogą zwrócić się także do lekarzy z Centrum Terapii i Rozwoju OpenMedical. Placówka po przejściu audytu może nosić miano „Przyjaznej Przychodni”, a doświadczona kadra lekarska w połączeniu z nowoczesnym sprzętem dbają o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów. W zakresie leczenia nietrzymania moczu OpenMedical ściśle współpracuje z Centrum Zdrowia Kobiety Gyneka. Leczeniem nietrzymania moczu zajmuje się tutaj prof. Dr hab. Marcin Jóźwik, który poza studiami w Bydgoszczy uczył się także na Uniwersytecie w Montpellier we Francji. Staż odbywał także na Uniwersytecie Stanowym Kolorado w Fort Collins, a po zdobyciu specjalizacji leczył w niemieckich klinikach. Obecnie specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu, laparoskopii i histeroskopii. Pracuje tutaj także dr n. med. Paweł Szymanowski, absolwent Akademii Medycznej w Hanowerze. Doświadczenie zawodowe zdobywał w szpitalu klinicznym Charité w Neuruppinie, w szpitalu klinicznym Uniwersytetu Drezdeńskiego w Görlitz oraz był ordynatorem Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Würzburgu.

Kraków – europejski standard, niska cena zabiegu

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA

Kraków należy do miast najchętniej odwiedzanych przez cudzoziemców. W trakcie takiej wycieczki pacjentki mogą poddać się prostemu i szybkiemu (około 30 minut) zabiegowi laserowego leczenia nietrzymania moczu i pozbyć się w ten sposób problemu, który znacznie utrudnia wykonywanie codziennych czynności. W Krakowie ceny takiego zabiegu wahają się od 1.500 – 3.000 zł: tak jest w przypadku Vesuny i Harmonii, nieco więcej zapłacą klientki Femmalium, bo od 2.500 – 3.500 zł. W Courthoue Clinics w Essex w Wielkiej Brytanii za taki zabieg zapłacimy około £1.800, czyli ponad 9.000 zł.

Zaraz po zabiegu pacjentka może wyjść i rozkoszować się zwiedzaniem Starego Miasta w Krakowie bez obaw o problemy z nietrzymaniem moczu.

Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 999 zł do 5 000 zł
 • Warszawa od 1 300 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 1 700 zł do 3 350 zł
 • Wrocław od 1 000 zł do 2 499 zł
 • Poznań od 1 500 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 800 zł do 1 300 zł
 • Bydgoszcz od 1 500 zł do 1 900 zł
 • Białystok od 900 zł
 • Kielce od 1 300 zł do 1 500 zł
 • Częstochowa od 899 zł do 2 000 zł
 • Gdańsk od 1 500 zł
 • Zielona Góra od 1 800 zł do 1 900 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu także w miastach pobliżu Krakowa, takich jak: Wieliczka.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.