Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu Łódź

Zmagasz się z wysiłkowym nietrzymaniem moczu? Jedną z dostępnych form terapii stanowią zabiegi z użyciem lasera. Poniżej prezentujemy listę 10 łódzkich klinik, które posiadają je w swojej ofercie. Zapoznaj się z cenami poszczególnych procedur oraz opisami placówek. Nie zwlekaj i jeszcze dziś zapisz się na konsultację ze specjalistą za pośrednictwem naszego portalu!

Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu Łódź - informacje

Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu polega na odbudowie struktury tkanek łącznych i wzmocnieniu powięzi wewnątrzmiedniczej oraz przywróceniu właściwego kąta nachylenia cewki moczowej. Zabieg odtwarza pierwotną funkcjonalność obszaru, m. in. naturalne pH pochwy, a dzięki obkurczeniu śluzówki, zwiększa napięcie i poziom nawilżenia narządu. Liczba zabiegów zależy od stopnia nasilenia objawów, jednak zwykle nie przekracza 2-3 sesji z miesięcznym odstępem pomiędzy nimi.

Gabinet zabiegowy w Beauty Centrum Estetyki Gabinet zabiegowy w Beauty Centrum Estetyki

Gdzie na laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu w Łodzi?

Nieinwazyjną terapię nietrzymania moczu przy pomocy lasera MonaLisa Touch™ oferuje Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Cashmire. Procedura polega na fototermicznym, nieablacyjnym obkurczeniu pochwy oraz wzmocnieniu obszaru ujścia cewki moczowej. Do zabiegu kwalifikuje pacjentkę lekarz oraz wynik aktualnego badania cytologicznego, a celem terapii jest gruntowna przebudowa całej śluzówki pochwy. Laseroterapię w placówce przeprowadza dr n. med. Krzysztof Szram, ginekolog-położnik. Specjalista ten przyjmuje pacjentki także w ramach prywatnej praktyki, w gabinecie położonym na Widzewie. W jego ofercie znajduje się wiele zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, w tym m.in. plastyka krocza, przedsionka pochwy i pochwy, odtworzenie błony dziewiczej czy powiększenie punktu G kwasem hialuronowym.

Leczenie nietrzymania moczu laserem

Laserowe leczenie nietrzymania moczu znajduje się również w ofercie Beauty Centrum Estetyki. Zabiegi przeprowadza lek. Olga Pietrzak, lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w z ginekologii i położnictwa.

W gronie znanych łódzkich placówek oferujących laseroterapię w przebiegu nietrzymania moczu, znajdują się także m.in.:

 • Dream-Med
 • Centrum Zdrowia i Urody Medstetica
 • Kliniczne Centrum Medyczne Beauty & Medical Spa
 • Klinika Intima Art&Este

Pozostałe łódzkie placówki

Gabinet zabiegowy w CODE Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w CODE Centrum Medyczne

Przywróceniem prawidłowego funkcjonowania cewki moczowej, pozbyciem się nietrzymania moczu oraz odzyskaniem komfortu psycho-fizycznego przez pacjentkę zajmuje się w ramach terapii NTM Gabinet ginekologiczny One-Med, gdzie konsultacje ginekologiczne i endokrynologiczne oraz zabiegi i badania diagnostyczne świadczy dr n. med. Małgorzata Jędrzejczyk, specjalista z zakresu położnictwa, ginekologii i endokrynologii. Tu również w ramach oferty ginekologii estetycznej stosowany jest laser MonaLisa Touch CO2, a zakres usług obejmuje plastykę i rewitalizację okolic krocza (warg sromowych) oraz rewitalizację pochwy. Zabiegi wykonywanie są odpłatnie.

W oparciu o doświadczenie CM AS-Medica powstało Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej – Senses Clinic w Zgierzu, gdzie realizowana jest nowatorska terapia wysiłkowego nietrzymania moczu laserem Er:YAG – zabieg IncontiLase. Procedura polega na precyzyjnie kontrolowanym efekcie termicznym w tkankach śluzówki, w obszarze przedsionka pochwy, ujścia cewki moczowej, jak również wzdłuż przedniej ściany kanału pochwy. Zainicjowany pod wpływem energii remodeling kolagenu oraz neokolageneza prowadzą do obkurczenia i ujędrnienia naświetlonych tkanek, przywracając pierwotną funkcję „zaworu”. Procedury ginekologiczne realizuje m. in. ginekolog, lek. med. Honorata Derbich. Placówka swój oddział posiada również w Skierniewicach.

Ile kosztuje laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu w Łodzi?

Za laserowy zabieg, którego celem jest pozbycie się nietrzymania moczu, zapłacimy w Łodzi od 750 do 3350 zł. Cena jest uzależniona od m.in. od tego czy jest to pierwsza, czy kolejna procedura.

Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 1 500 zł do 2 400 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Kraków od 999 zł do 5 000 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 1 700 zł
 • Zielona Góra od 1 500 zł do 1 900 zł
 • Kielce od 1 500 zł
 • Białystok od 900 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 800 zł do 1 100 zł
 • Gdynia od 2 200 zł
 • Rzeszów od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Częstochowa od 899 zł do 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 1 500 zł do 1 800 zł
Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu cena »

Usługa laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.