Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu Warszawa

Synonimy: leczenie nietrzymania moczu laserem, IncontiLase leczenie nietrzymania moczu metodą laserową, laserowe obkurczanie pochwy przy nietrzymaniu moczu więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

Łagodne i umiarkowane wysiłkowe i mieszane nietrzymanie moczu jest wskazaniem do nieinwazyjnej terapii za pomocą lasera, którego specjalna głowica dostosowana jest do procedury ginekologicznej. Za pośrednictwem emisji wiązki światła, penetracja tkanek doprowadza do fototermicznego obkurczenia pochwy i jej przedsionka, ujścia cewki moczowej oraz obszaru wzdłuż przedniej ściany pochwy, a w konsekwencji do poprawy kontroli nad czynnościami fizjologicznymi.

Nowoczesny sposób na problemy z pęcherzem

MonaLisa Touch jako laserowe leczenie nietrzymania moczu to nowoczesny sposób na pozbycie się gubienia moczu w trakcie wielu codziennych czynności, jaki rekomendują specjaliści Przychodni Premium Medical, w tym również członek zespołu medycznego – dr n. med. Robert Bartkowiak. Specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii, w swojej praktyce adiunkta w I Klinice Położnictwa i Ginekologii AM w Warszawie zajmuje się m. in. diagnostyką endoskopową oraz leczeniem małoinwazyjnym w ginekologii. Oprócz terapii, działanie lasera zapewnia również poprawę nawilżenia i elastyczności ścian pochwy, co podnosi jakość życia seksualnego.

Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu realizuje również Instytut Medycyny Estetycznej Re Clinic oferując metodę laserowego obkurczania pochwy laserem Erb-Yag Fotona Dualis SP. Procedura wzmacnia powięź wewnątrzmiedniczą, ściany pochwy oraz cały obszar ujścia cewki moczowej, co powoduje zmniejszenie kąta jej nachylenia oraz przywrócenie jej prawidłowej funkcji. Zabieg przeprowadzany w trybie ambulatoryjnym, jest bezpieczną procedurą nie wymagającą znieczulenia. Warunkiem przystąpienia i jego realizacji jest prawidłowa cytologia.

Mimowolne oddawanie moczu, jego łagodną i umiarkowaną odmianę leczą lekarze Kliniki BeautyMed Aesthetic Clinic Miracki, a w ramach terapii IncontiLase stosują laser Er:YAG. Wskazaniem do zabiegu są degradacje błony śluzowej pochwy wskutek przebytych porodów, otyłości lub pracy fizycznej, a także obniżona funkcjonalność mięśni Kegla, co zmniejsza satysfakcję seksualną. Krótki, 30-minutowy zabieg polega na przywróceniu napięcia i sprężystości mięśni dna miednicy oraz górnej ściany pochwy. Zabieg bardzo często łączony jest z procedurą obkurczania pochwy – IntimaLase.

Nietrzymanie moczu, rehabilitacja po porodzie czy dolegliwości związane z menopauzą to możliwości jakie oferuje laser MonaLisa Touch, z czego korzysta w zakresie ginekologii estetycznej i swojej praktyki lek. med. Andrzej Kępa, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, członek Towarzystwa Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Jak sugeruje, w przypadku regeneracji ścianek pochwy wykonywany jest jeden zabieg, choć zwykle procedura wymaga powtórzenia, a jej cena spada wraz z każdą sesją. Terapię realizuje w Instytucie Kosmetycznym Norel Dr Wilsz.

Częstotliwość występowania wysiłkowego nietrzymania moczu (NTM) wzrasta wraz z wiekiem i statystycznie może on dotyczyć co drugiej Polki. Oprócz farmakologicznego i chirurgicznego leczenia tej wstydliwej dolegliwości, prostym, bezpiecznym i szybkim zabiegiem jest laserowa terapia, którą wykonamy także w Klinice Adama Gumkowskiego – AGKlinik. Lekarze placówki korzystają z mocy lasera Petite Lady Action II, który obejmuje szereg zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej i opiera się na działaniu termoablacyjnym lasera Er:YAG w okolicach intymnych. 

Laserowe leczenie nietrzymania moczu i laserowe obkurczanie pochwy to zakres świadczeń ginekologii estetycznej w Centrum Medycznym Medica w Piasecznie, gdzie podobnie jak w niektórych placówkach, możemy skorzystać z innowacyjnej metody IncontiLase wykonywanej laserem Er:YAG marki Fotona.  Zespół specjalistów współtworzy dr n. med. Rafał Kuźlik, ginekolog–położnik, który współpracuje z Kliniką Chirurgii Plastycznej Dr Szczyta, gdzie realizuje procedury z zakresu chirurgii ginekologicznej. 

Nieoperacyjne leczenie inkontynencji w Toronto Cosmetic Clinic – cena zabiegu

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka

IncontiLase™ należy również do oferty kanadyjskiej kliniki, gdzie z udziałem lasera Fotona SP Dynamis z Systemem Smooth mode wykonamy małoinwazyjną procedurę w cenie bardzo zbliżonej do krajowej – 999 $ (2,797 zł).

 

Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 1 000 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 750 zł do 3 350 zł
 • Kraków od 999 zł do 5 000 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 2 499 zł
 • Katowice od 800 zł do 1 100 zł
 • Gdynia od 1 800 zł do 2 200 zł
 • Białystok od 900 zł
 • Zielona Góra od 1 500 zł do 1 900 zł
 • Kielce od 1 250 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 1 500 zł
 • Częstochowa od 899 zł do 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 1 500 zł do 1 800 zł
Pokaż więcej »

Usługa laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor: