Laserowe usuwanie żylaków Częstochowa

Leczenie żylaków nie musi spędzać chorym snu z powiek. Metody takie jak laseroterapia gwarantują szybką rekonwalescencję, dlatego są często rekomendowane przez specjalistów. Gdzie w Częstochowie można usunąć żylaki laserem? Oto lista 3 klinik, które posiadają taki zabieg w swojej ofercie.

Częstochowa, ul. Aleja Najświętszej Marii Panny 62

Gabinet chirurgiczny dr. Zbigniew Jabłonka

4,5 / 5  (36 opinii)  rozwiń

Sam zabieg odbyl sie bardzo szybko. Wszystko odbylo sie bardzo sprawnie i rzetelnie. Od zabiegu minelo poltora tygodnia, poki co czuje sie dobrze noga mnie nie boli ale tez nie bolala po zabiegu, jedyne co to na poczatku nie moglam jej klasc w dol bo mialam uczucie ciagniecia, w tej chwili sniaki prawie zginely dolna lydka prawie wygojona, natomiast na gornej mam jednego czarnego sniaka ktory mam nadzieje sie rozejdzie wkrotce oraz w jednym miejscu w ktorym bylo wkucie zyla stala sie taka twarda i byla napuchnieta, teraz opuchlizna prawie zeszla ale zyla dalej jest twarda, mam nadzieje ze to minie z czasem. ~ Ela Pinches (Laserowe leczenie żylaków, dr n. med. Zbigniew Jabłonka)

 • Laserowe leczenie żylaków od 2 000 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (przedzabiegowa)  120 zł

Usuwanie żylaków laserem w Częstochowie - informacje

Laserowe usuwanie żylaków jest jedną z najpopularniejszych metod walki z tym schorzeniem. Przemawia za nią m.in. bezpieczeństwo, skuteczność i możliwość szybkiego powrotu do formy. W których klinikach w Częstochowie można poddać się usuwaniu żylaków laserem?

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Zalety laseroterapii

Częstochowa jest jednym z polskich miast, gdzie żylaki można usunąć na drodze ablacji laserowej. Zabieg ten trwa ok. 45-60 minut, a pacjent zaraz po jego zakończeniu jest w stanie opuścić klinikę. Rekonwalescencja po ablacji trwa znacznie krócej niż po klasycznej operacji żylaków - chory może wrócić do pracy biurowej już dobę po przeprowadzonej procedurze.

Jedną z częstochowskich placówek, które oferują laserowe usuwanie żylaków kończyn dolnych jest Gabinet chirurgiczny doktora Zbigniewa Jabłonki. Stosowanym przez niego systemem jest laser diodowy ELVeS firmy Biolitec do wewnątrzżylnej koagulacji żył. Wśród wyposażenia gabinetu znajduje się również ultrasonograf z kolorowym Dopplerem i szereg narzędzi endoskopowych. Chirurg współpracuje z pracownią histopatologiczną i z laboratorium analitycznym, co znacząco wpływa na szybkość i precyzję rozpoznania schorzenia, z jakim pojawia się u niego pacjent.

Laserowe usuwanie żylaków w Częstochowie 

Kolejne miejsce, w którym pacjenci mogą poddać się laseroterapii jest Specjalistyczno-Diagnostyczny Ośrodek Zdrowia SURGICA Pawełczak. Prowadzący placówkę lek. Dariusz Pawełczak stawia w nim na najnowsze metody leczenia, dzięki czemu może zaproponować swoim pacjentom zarówno usuwanie żylaków laserem, jak również parą wodną. Inną placówką posiadającą zabieg laseroterapii w swojej ofercie jest Bellazone, gdzie procedury przeprowadza lek. Jarosław Rządkowski. Ośrodek posiada nowoczesny laser endowaskularny Fotona Spectro SP, który zapewnia precyzję leczenia i i bezpieczeństwo pacjenta.

Cena usuwania żylaków laserem

dr Zbigniew Jabłonka - gabinet zabiegowy dr Zbigniew Jabłonka - gabinet zabiegowy

Klara Centrum Medyczne to kolejne miejsce w Częstochowie, w którym pacjenci mogą poddać się laserowemu usuwaniu żylaków. Placówka dołączyła do naszego serwisu w 2019 roku. W zabiegach tego typu specjalizuje się tutaj naczyniowiec lek. Paweł Wodecki. A jak kształtują się w Częstochowie ceny laseroterapii? Zazwyczaj jest to koszt od 2000 zł do 3500 zł za jedną nogę. Placówki, w których cena zabiegu jest wyższa, zwykle oferują w tej kwocie także skleroterapię uzupełniającą, pończochy II klasy ucisku oraz wszelkie niezbędne kontrole przez 12 miesięcy od wykonania zabiegu.

 

Laserowe leczenie żylaków nóg - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 2 000 zł do 2 700 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 6 000 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 6 500 zł
 • Kraków od 3 000 zł
 • Łódź od 3 500 zł
 • Tychy od 3 500 zł do 6 500 zł
 • Poznań od 4 500 zł do 6 500 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 6 500 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 7 000 zł
 • Radom od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Lublin od 3 900 zł do 6 500 zł
 • Gdańsk od 400 zł
Laserowe leczenie żylaków nóg cena »

Usługa laserowe leczenie żylaków w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez flebologa.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe leczenie żylaków nóg w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.