Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT Kraków

Usuwanie żylaków kończyn dolnych z zastosowaniem najnowszych technologii laserowych to jedna z najskuteczniejszych i małoinwazyjnych metod leczenia żylaków nóg. Skorzystaj z konsultacji flebologicznej w renomowanej, krakowskiej klinice i dowiedz się, czy obliteracja laserowa to zabieg, który może być odpowiedni również dla Ciebie.

Filtruj wyniki

Oferujesz laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych evlt w Krakowie?

Kraków  ul. Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34

CliniCare

ocena 4.5 / 5 (4 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Pan Doktor Juza jest jednym z najlepszych profesjonalistów których poznałem. Doskonale wytłumaczył zakres zabiegu (ktory odbył sie bez najmniejszych powikłań) oraz pozostawił swój numer prywatnego telefonu na wypadek, gdyby pojawiły sie jakieś problemy. Doskonała obsługa." 

Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Gabinet zabiegowy w Bona Dea

Endovenous laser treatment, czyli laserowe leczenie żylaków, polega na naświetleniu niewydolnego pnia żylnego kończyny dolnej za pomocą lasera, który obkurcza i zamyka żyłę. Do światła żyły wprowadza się cewnik za pomocą niewielkiego nacięcia - długości około 5 mm. Następnie lekarz powoli wycofuje włókno laserowe, które emitując wiązkę światła o odpowiedniej długości powoduje zniszczenie ściany nieprawidłowego naczynia i zamknięcie żylaka. Po zabiegu na operowaną nogę zakłada się specjalną pończochę uciskową. Metoda jest małoinwazyjna, zabieg odbywa się w ambulatorium, a pacjent może udać się do domu już w dniu zabiegu. Powrót do codziennych zajęć możliwy jest po 1 - 2 dniach. 

Krakowskie kliniki oferują leczenie żylaków laserowo (EVLT)

Takie zabiegi przeprowadzane są w Klinice Bona Dea, mieszczącej się w dzielnicy Kraków-Krowodrza, która oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu chirurgii naczyniowej. Do zamykania naczyń krwionośnych dr n. med. Robert Muszyński oraz dr n. med. Jacek Lizoń  wykorzystują dwufalowy laser ASCLEPION QuadroStar Dual. Specjaliści oferują swoim pacjentom również małoinwazyjne usuwanie żylaków kończyn dolnych metodą ClosureFast™, polegające na zamknięciu żylaków kończyn dolnych przy użyciu prądu o częstotliwości radiowej oraz klejenie żylaków wewnątrztkankowym klejem medycznym. W przypadku niezakwalifikowania się do leczenia powyższymi metodami w Placówce wykonywana jest również skleroterapia piankowa pod kontrolą USG.

Inną placówką, która znajduje się w dzielnicy Kraków-Krowodrza i w swojej ofercie posiada laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych jest Ośrodek Medyczny Osteomed. Pacjenci mogą również skorzystać tam z leczenia żylaków metodą skleroterapii oraz klasycznych operacji chirurgicznych. 

W tej samej dzielnicy znajduje się Centrum Medyczne Skopia, gdzie diagnostyką i leczeniem żylaków kończyn dolnych zajmują się lek. Artur Hering i lek. Szymon Mleczko. Zabiegi przeprowadzają przy użyciu lasera diodowego SMART M o długości fali 1470 nm, co zapewnia najlepszą skuteczność. Poza metodą laserową w Centrum dostępne jest także leczenie żylaków metodą chemoobliteracji Flebogrif i ostrzykiwanie drobnych żylaków (skleroterpią).

Usuwanie żylaków laserem

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik

Laserowym leczeniem żylaków kończyn dolnych w Lea Clinic (Kraków-Śródmieście) zajmuje się dwóch specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym lek. med. Bogumił Koncewicz-Żyłka oraz dr n. med. Jerzy Krzywoń. Zabiegi z użyciem lasera są małoinwazyjne, nie wymagają znieczulenia ogólnego i hospitalizacji, a pacjenci bardzo szybko mogą wrócić do pełnej aktywności. Podczas wizyty kwalifikacyjnej lekarze najczęściej wykonują USG Doppler żył kończyn dolnych, by ocenić stopień zaawansowania problemów żylakowych. W klinice wykonywane są również miniflebektomia, zwana szydełkowaniem żył oraz skleroterapia.

Leczenie żylaków to także dziedzina, w której specjalizuje się prowadzący indywidualną praktykę w Centrum Medycznym ClinicCare (Kraków-Śródmieście) lek. Batrłomiej Juza. Zajmuje się diagnostyką schorzeń układu żylnego, jak również usuwaniem żylaków i pajączków kończyn dolnych z wykorzystaniem najnowocześniejszych zabiegów małoinwazyjnych. W CliniCare przeprowadza zabiegi laserowego leczenia żylaków, usuwania żylaków nóg falami radiowymi EVRF, klejem wewnątrznaczyniowym, miniflebektomię oraz prawie bezinwazyjną skleroterapię.

Kolejną Placówką mającą w ofercie zabiegi obliteracji laserowej żylaków nóg jest Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik, który w styczniu 2019 roku dołączył do Serwisu Torumedica.pl. Zabiegi wykonuje lek. Filip Reś, chirurg ogólny, będący w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej. Instytut w swojej ofercie ma również usuwanie żylaków nóg falami radiowymi, skleroterapię oraz USG Doppler, badania pomagające w kwalifikacji do odpowiedniej metody zabiegowej. 

Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 2 500 zł do 5 000 zł
 • Warszawa od 2 500 zł do 6 550 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 6 500 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 4 500 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Tychy od 2 800 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 2 800 zł do 6 500 zł
 • Szczecin od 3 000 zł do 7 000 zł
 • Lublin od 3 000 zł do 6 500 zł
 • Radom od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 3 800 zł do 6 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 300 zł do 5 700 zł
Pokaż więcej »

Usługa laserowe leczenie żylaków w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga naczyniowego i angiologa.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych evlt w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Komentarze (1)

Beata Ziebinska Dabrowa 9 miesięcy temu

Witam Panstwa,jak długo trzeba czekać na konsultacje oraz operacje laserowa ? Odpowiedz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska