Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT Piaseczno i okolice

Synonimy: leczenie żylaków laserem, laserowe usuwanie żylaków nóg, obliteracja laserowa, leczenie żylaków metodą EVLT więcej »

Bezpośrednio w Piasecznie nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 7 innych klinik z okolicy Piaseczna. Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT można przeprowadzić m.in. w Klinika Ambroziak Estederm w Warszawie (17 km od Piaseczna) w cenie 4 000 zł lub w Centrum Medyczne Nasmed w Warszawie (17 km od Piaseczna) gdzie cena za laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT wynosi 3 500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Warszawa - 17 km od Piaseczna

Ars Estetica Warszawa

ocena 4.9 / 5 (17 opinii) - zobacz opinie » zobacz »
Warszawa ul. Al. Jerozolimskie 56c
"Dbałość o dobre relacje z pacjentem, dostosowanie godzin wizyt do wymagań pacjenta, szybki termin zabiegu, cena obejmowała również wizyty kontrolne, więc nie trzeba myśleć czy warto iść, czy jednak będzie dobrze bez nich. Jeżeli miałabym jeszcze raz wybierać klinikę, wybrałabym ponownie Ars Estetica."

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.