Laserowe usuwanie żylaków Warszawa

Laserowe usuwanie żylaków to obecnie jedna z najczęściej stosowanych metod leczenia żylaków kończyn dolnych. Zarówno lekarze, jak i pacjenci decydują się na nią ze względu na bezpieczeństwo i małą inwazyjność zabiegu. Zapoznaj się z ofertą 8 klinik w Warszawie, w których można poddać się laseroterapii, i umów się na wizytę.

Filtruj wyniki
Warszawaul. Al. Jerozolimskie 56c

Ars Estetica Warszawa

ocena 4.8 / 5 (38 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Dbałość o dobre relacje z pacjentem, dostosowanie godzin wizyt do wymagań pacjenta, szybki termin zabiegu, cena obejmowała również wizyty kontrolne, więc nie trzeba myśleć czy warto iść, czy jednak będzie dobrze bez nich. Jeżeli miałabym jeszcze raz wybierać klinikę, wybrałabym ponownie Ars Estetica." 

Usuwanie żylaków laserem w Warszawie - informacje

Żylaki kończyn dolnych można wyleczyć na wiele sposobów. Jeden z nich zakłada wykorzystanie lasera. To popularna metoda, która cechuje się małą inwazyjnością, bezpieczeństwem oraz szybkim czasem rekonwalescencji. Co jeszcze warto wiedzieć na temat laserowego usuwania żylaków?

Gabinet zabiegowy w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg Gabinet zabiegowy w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg

Kiedy stosuje się laseroterapię?

Zabieg laserowego usuwania żylaków zawsze musi poprzedzić wizyta u tak zwanego lekarza od żył, czyli flebologa. Podczas konsultacji podejmie on decyzję o charakterze procedury - może się bowiem okazać, że dla danego pacjenta lepszym wyborem będzie inny zabieg. Zależy to m.in. od występowania pewnych przeciwwskazań, np. uszkodzenia wątroby, zaburzeń krzepnięcia krwi czy ograniczenia motoryki chorego. Jeśli tego rodzaju stany nie dotyczą pacjenta, a jego żylaki nie są jeszcze w skrajnie zaawansowanym stadium, istnieje duże prawdopodobieństwo, że lekarz od żylaków zaproponuje laseroterapię. W najbardziej zaawansowanych przypadkach zwykle przeprowadza się operację żylaków.

Leczenie żylaków laserem w Warszawie

Flebolodzy w Warszawie przyjmują w wielu prywatnych klinikach. Jedną z nich jest Klinika Flebologii, która oferuje usuwanie żylaków laserem, a dokładnie systemem ELVeS 1470 nm. Zabiegi przeprowadzają tutaj wykwalifikowani specjaliści: lek. Cezary Szary, dr hab. n. med. Tomasz Grzela, lek. Justyna Wilczko, dr n. med. Jerzy Leszczyński, lek. Dominika Plucińska, lek. Marcin Napierała i lek. Anna Bodziony. W tym miejscu warto wspomnieć, że dr Szary i dr Grzela jako pierwsi w Polsce wykonywali zabiegi klejenia żylaków systemem VenaSeal. W placówce w leczeniu żylaków nóg wykorzystuje się również chemoobliterację FLEBOGRIF, skleroterapię oraz zabiegi chirurgiczne.

Żylaki nóg można usunąć także w położonym w dzielnicy Praga-Południe Centrum Medycznym Nasmed. Procedury przeprowadza tu doświadczony chirurg, dr n. med. Naser Dib. Zabiegi laserowego usuwania żylaków wykonywane są przy użyciu dwuzakresowego lasera firmy Biolitec, czyli sprzętu najnowszej generacji, który emituje falę o długości 980 i 1470 nm. Placówka ma w swojej ofercie również inne małoinwazyjne metody usuwania żylaków nóg: obliterację mechaniczno-chemiczną FLEBOGRIF, klejenie żył metodą VenaSeal, skleroterapię oraz klasyczne metody chirurgiczne. 

Cena laserowego usuwania żylaków

Osoby, które chciałyby usunąć żylaki laserem w Warszawie muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 3250 zł za jedną nogę. Kwoty są jednak bardzo różne i zaczynają się już od 2500 zł za samą laseroterapię, a kończą na 4500 zł za laseroterapię połączoną z miniflebektomią lub skleroterapią. W cenie często zawarte są także pończochy uciskowe, które należy nosić przez jakiś czas po zabiegu. Tak jest chociażby w placówce Ars Estetica Warszawa, gdzie żylaki nóg usuwa doskonały fachowiec, jakim jest dr n. med. Wojciech Rybak. Klinika oferuje leczenie żylaków kończyn dolnych (EVLT) z zastosowaniem najnowocześniejszych laserów endoluminalnych o długości fali 980 nm i 1470 nm, jak również leczenie żylaków parą wodną (SVS) oraz skleroterapię.

Inne stołeczne gabinety prywatne

Kadra w MediSpace – Przychodnia Lekarska Kadra w MediSpace – Przychodnia Lekarska

Oto lista pozostałych placówek, w których można poddać się laserowemu usuwaniu żylaków kończyn dolnych:

 • Revival Clinic (Warszawa Wilanów), w której lek. Sławomir Wawrzyńczak przeprowadza zabiegi laserowego leczenie żylaków EVLT. Dodatkowo placówka oferuje swoim pacjentom usuwanie żylaków metodą skleroterapii oraz szydełkowania żył (miniflebektomia).
 • Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg (Warszawa Żoliborz) - to pierwsza placówka w Warszawie specjalizująca się w leczeniu schorzeń układu żylnego, gdzie zespół znakomicie wykwalifikowanych specjalistów wykonuje zabiegi laserowego usuwania żylaków (laser neoV 1470 o długości fali 1470 nm firmy Neolaser).
 • Centrum Medyczne doktorA (Warszawa Wesoła), gdzie żylaki usuwa chirurg naczyniowy, dr n. med. Adam Zieliński, doskonały chirurg naczyniowy, który miał okazuje podwyższać swoje kwalifikacje zawodowe w Chicago.
 • Centrum Medycyny Funkcjonalnej i Stylu Życia Una Medica (Warszawa Wola), które dołączyło do serwisu Tourmedica.pl w 2019 roku. Leczenie żylaków kończyn dolnych przeprowadza tu lek. Jan Bujok, a do zamknięcia zmienionych chorobowo żył wykorzystuje najnowszej generacji laser diodowy neoV 1470 o długości fali 1470 nm.

Laserowe leczenie żylaków nóg - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 2 500 zł do 6 550 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 6 500 zł
 • Kraków od 2 500 zł do 5 000 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Łódź od 2 700 zł do 3 000 zł
 • Tychy od 2 800 zł do 6 500 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 6 500 zł
 • Radom od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Szczecin od 3 000 zł do 7 000 zł
 • Lublin od 3 000 zł do 6 500 zł
 • Poznań od 3 800 zł do 6 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa laserowe leczenie żylaków w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez flebologa, chirurga naczyniowego i angiologa.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe leczenie żylaków nóg w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:
Aktualizacja:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska