Laserowe usuwanie żylaków Warszawa

Laserowe usuwanie żylaków to obecnie jedna z najczęściej stosowanych metod leczenia żylaków kończyn dolnych. Zarówno lekarze, jak i pacjenci decydują się na nią ze względu na bezpieczeństwo i małą inwazyjność zabiegu. Zapoznaj się z ofertą 8 klinik w Warszawie, w których można poddać się laseroterapii, i umów się na wizytę.

Warszawa, ul. Jaktorowska 5 lok. U1

Ars Estetica Warszawa

4,8 / 5  (270 opinii)  rozwiń

Zabieg praktycznie bezbolesny i zaskakująco krótki, czas jego trwania nie przekroczył 30 min. Lekarz robił wszystko, aby zminimalizować mój dyskomfort związany z tą sytuacją. Po zabiegu wróciłam od razu do domu, a następnego dnia mogłam wykonywać codzienne czynności. Nie było żadnych szwów, ponieważ ślad po użyciu światłowodu jest maksymalnie 2 milimetrowy. Z perspektywy czasu uważam, że niepotrzebnie zwlekałam z leczeniem. ~ MD (Laserowe leczenie żylaków, lek. Michał Kowalczewski)

 • Laserowe leczenie żylaków od 2 500 zł
 • Laserowe leczenie żylaków VascuLife od 3 000 zł
 • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (przedzabiegowa) zadzwoń
Warszawa, ul. Wawelska 5

Klinika Flebologii

4,7 / 5  (70 opinii)  rozwiń

Zabieg przeszedł w moim odczuciu bez komplikacji. Przeprowadzony był w życzliwej atmosferze. Pacjent z pewnością czuje że wszyscy się troszczą o niego co daje poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję! ~ Elżbieta G. (Leczenie żylaków nóg metodą mieszaną SVS + EVLT, lek. Cezary Szary)

 • Laserowe leczenie żylaków 4 000 zł
 • Konsultacja flebologiczna (przedzabiegowa)  250 zł

Usuwanie żylaków laserem w Warszawie - informacje

Żylaki kończyn dolnych można wyleczyć na wiele sposobów. Jeden z nich zakłada wykorzystanie lasera. To popularna metoda, która cechuje się małą inwazyjnością, bezpieczeństwem oraz szybkim czasem rekonwalescencji. Co jeszcze warto wiedzieć na temat laserowego usuwania żylaków?

Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa

Kiedy stosuje się laseroterapię?

Zabieg laserowego usuwania żylaków zawsze musi poprzedzić wizyta u tak zwanego lekarza od żył, czyli flebologa. Podczas konsultacji podejmie on decyzję o charakterze procedury - może się bowiem okazać, że dla danego pacjenta lepszym wyborem będzie inny zabieg. Zależy to m.in. od występowania pewnych przeciwwskazań, np. uszkodzenia wątroby, zaburzeń krzepnięcia krwi czy ograniczenia motoryki chorego. Jeśli tego rodzaju stany nie dotyczą pacjenta, a jego żylaki nie są jeszcze w skrajnie zaawansowanym stadium, istnieje duże prawdopodobieństwo, że lekarz od żylaków zaproponuje laseroterapię. W najbardziej zaawansowanych przypadkach zwykle przeprowadza się operację żylaków.

Leczenie żylaków laserem w Warszawie

Flebolodzy w Warszawie przyjmują w wielu prywatnych klinikach. Jedną z nich jest Klinika Flebologii, która oferuje usuwanie żylaków laserem, a dokładnie systemem ELVeS 1470 nm. Zabiegi przeprowadzają tutaj wykwalifikowani specjaliści: lek. Cezary Szary, dr hab. n. med. Tomasz Grzela, lek. Justyna Wilczko, dr n. med. Jerzy Leszczyński, lek. Dominika Plucińska, lek. Marcin Napierała i lek. Anna Bodziony. W tym miejscu warto wspomnieć, że dr Szary i dr Grzela jako pierwsi w Polsce wykonywali zabiegi klejenia żylaków systemem VenaSeal. W placówce w leczeniu żylaków nóg wykorzystuje się również chemoobliterację FLEBOGRIF, skleroterapię oraz zabiegi chirurgiczne.

Żylaki nóg można usunąć także w położonym w dzielnicy Praga-Południe Centrum Medycznym Nasmed. Procedury przeprowadza tu doświadczony chirurg, dr n. med. Naser Dib. Zabiegi laserowego usuwania żylaków wykonywane są przy użyciu dwuzakresowego lasera firmy Biolitec, czyli sprzętu najnowszej generacji, który emituje falę o długości 980 i 1470 nm. Placówka ma w swojej ofercie również inne małoinwazyjne metody usuwania żylaków nóg: obliterację mechaniczno-chemiczną FLEBOGRIF, klejenie żył metodą VenaSeal, skleroterapię oraz klasyczne metody chirurgiczne. 

Cena laserowego usuwania żylaków

Osoby, które chciałyby usunąć żylaki laserem w Warszawie muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 3250 zł za jedną nogę. Kwoty są jednak bardzo różne i zaczynają się już od 2500 zł za samą laseroterapię, a kończą na 4500 zł za laseroterapię połączoną z miniflebektomią lub skleroterapią. W cenie często zawarte są także pończochy uciskowe, które należy nosić przez jakiś czas po zabiegu. Tak jest chociażby w placówce Ars Estetica Warszawa, gdzie żylaki nóg usuwa doskonały fachowiec, jakim jest dr n. med. Wojciech Rybak. Klinika oferuje leczenie żylaków kończyn dolnych (EVLT) z zastosowaniem najnowocześniejszych laserów endoluminalnych o długości fali 980 nm i 1470 nm, jak również leczenie żylaków parą wodną (SVS) oraz skleroterapię.

Inne stołeczne gabinety prywatne

Gabinet zabiegowy w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg Gabinet zabiegowy w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg

Oto lista pozostałych placówek, w których można poddać się laserowemu usuwaniu żylaków kończyn dolnych:

 • Revival Clinic (Warszawa Wilanów), w której lek. Sławomir Wawrzyńczak przeprowadza zabiegi laserowego leczenie żylaków EVLT. Dodatkowo placówka oferuje swoim pacjentom usuwanie żylaków metodą skleroterapii oraz szydełkowania żył (miniflebektomia).
 • Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg (Warszawa Żoliborz) - to pierwsza placówka w Warszawie specjalizująca się w leczeniu schorzeń układu żylnego, gdzie zespół znakomicie wykwalifikowanych specjalistów wykonuje zabiegi laserowego usuwania żylaków (laser neoV 1470 o długości fali 1470 nm firmy Neolaser).
 • Centrum Medyczne doktorA (Warszawa Wesoła), gdzie żylaki usuwa chirurg naczyniowy, dr n. med. Adam Zieliński, doskonały chirurg naczyniowy, który miał okazuje podwyższać swoje kwalifikacje zawodowe w Chicago.
 • Centrum Medycyny Funkcjonalnej i Stylu Życia Una Medica (Warszawa Wola), które dołączyło do serwisu Tourmedica.pl w 2019 roku. Leczenie żylaków kończyn dolnych przeprowadza tu lek. Jan Bujok, a do zamknięcia zmienionych chorobowo żył wykorzystuje najnowszej generacji laser diodowy neoV 1470 o długości fali 1470 nm.

Laserowe leczenie żylaków nóg - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 2 500 zł do 6 550 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 6 500 zł
 • Kraków od 2 500 zł do 6 000 zł
 • Łódź od 2 500 zł do 3 500 zł
 • Tychy od 2 800 zł do 6 500 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 4 500 zł
 • Poznań od 3 800 zł do 6 500 zł
 • Katowice od 3 000 zł do 6 500 zł
 • Lublin od 3 000 zł do 6 500 zł
 • Gdańsk od 400 zł
 • Zielona Góra od 3 000 zł do 4 500 zł
Laserowe leczenie żylaków nóg cena »

Usługa laserowe leczenie żylaków w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez flebologa, chirurga naczyniowego i angiologa.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe leczenie żylaków nóg w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.