Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT Zabrze

Synonimy: leczenie żylaków laserem, laserowe usuwanie żylaków nóg, obliteracja laserowa, leczenie żylaków metodą EVLT więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Oferujesz laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych evlt w Zabrzu?

Tychy  ul. Harcerska 35

Medicus Estetic

ocena 4.6 / 5 (52 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Bardzo dobra opieka. Personel na najwyższym poziomie. Kompletne informacje o zabiegu, zalecenia itd. Dobry kontakt w razie potrzeby także telefoniczny." 
Katowice  ul. Francuska 102A

Lexmed

ocena 4.7 / 5 (15 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Fachowość, dobre podejście do pacjenta, miły personel od pani w recepcji począwszy po zespół przeprowadzający zabieg." 
Kędzierzyn-Koźle  ul. Przyjaźni 69

Laser Med

ocena 4.5 / 5 (8 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Wszystko odbyło się zgodnie z moim oczekiwaniem zabieg nie był wcale taki bolesny nawet wyrawanie zęba pod znieczuleniem był bardziej bolesny dla mnie" 

Usługa laserowe leczenie żylaków w Zabrzu jest najczęściej wykonywana przez chirurga naczyniowego i angiologa.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych evlt w pobliżu Zabrza, w miejscowościach: Ruda Śląska, Bytom, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Jaworzno, Lubliniec, Strzelce Opolskie, Jastrzębie-Zdrój oraz Racibórz.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska