Laserowe usunięcie fałdów okołoodbytniczych Zabrze i okolice

Synonimy: laserowe wycięcie fałdów okołoodbytniczych, usunięcie laserem fałdów brzeżnych odbytu, fałd anodermy (skóry odbytu) laserowy zabieg usunięcia więcej »

Bezpośrednio w Zabrzu nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe usunięcie fałdów okołoodbytniczych, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Zabrza. Laserowe usunięcie fałdów okołoodbytniczych można przeprowadzić m.in. w Gabinet Lekarski Marek Klar Łaziska Górne (20 km od Zabrza) w cenie 1 200 zł lub w Medileo w Gliwicach (9 km od Zabrza) gdzie cena za laserowe usunięcie fałdów okołoodbytniczych wynosi 500 zł. W wymienionej placówce laserowe usunięcie fałdów okołoodbytniczych wykonuje chirurg ogólny. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz laserowe usunięcie fałdów okołoodbytniczych w Zabrzu?

Usługa laserowe usunięcie fałdów okołoodbytniczych w Zabrzu jest najczęściej wykonywana przez proktologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska