Laserowe usuwanie blizn

Synonimy: laserowa likwidacja blizn, modelowanie blizn laserem, laserowa redukcja blizn, zabieg laserowej korekcji blizn więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

DLA KLINIK: Oferujesz laserowe usuwanie blizn? Dołącz do nas! »

Wczytaj więcej wyników

Laserowe usuwanie blizn - informacje

Gabinet zabiegowy w Ultraderm Gabinet zabiegowy w Ultraderm

Blizny szpecą nasze ciało i przyczyniają się do dyskomfortu, szczególnie gdy występują w miejscach często odkrywanych. Na szczęście lekarze medycyny estetycznej mają na nie klika sposobów. Jednym z nich jest wykorzystanie lasera frakcyjnego.

Ciało bez blizn za pomocą zabiegów laserowych

W Centrum Medycyny Estetycznej Estime w Poznaniu pacjenci mający problem z bliznami (pooparzeniowymi, pourazowymi lub pooperacyjnymi) na ciele czy twarzy mogą wybrać odpowiednią dla siebie metodę ich usunięcia. Jedną z nich jest leczenie blizn laserem frakcyjnym Palomar Star Lux 500. Lekarz takie leczenie dla lepszego efektu może połączyć z zabiegami karboksyterapii oraz z ostrzykiwaniem osoczem bogatopłytkowym. Jednym z lekarzy jest dr n. med. Hanna Walkowiak, specjalista dermatologii i wenerologii - I stopnia od 2003 roku oraz II stopnia od 2007 roku, która medycyną estetyczną zajmuje się od 2003 roku. Doszkalała się w zakresie swoich dziedzin na licznych kursach i szkoleniach.

Laser Clinic mieszcząca się w Szczecinie wyposażona jest w laser frakcyjny eCO2TM firmy Lutronic Corp, za pomocą którego lekarz usuwa blizny różnego typu tj. blizny przerosłe, keloidy (guzy o charakterze bliznowców) czy rozstępy, znajdujące się najczęściej na klatce piersiowej, plecach, ramionach oraz pośladkach, udach czy brzuchu. Jednym ze specjalistów wykonującym takie i inne zabiegi jest tutaj dr n. med. Andrzej Królicki, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1989 roku oraz II stopnia od 1993 roku) a także anestezjologii i intensywnej terapii (I stopnia od 1985 roku), który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 2001 roku. Szkolił się także z zakresu medycyny estetycznej na licznych kursach i sympozjach.

W Gabinecie Dermatologicznym i Medycyny Estetycznej dr Danuta Dąbrowska w Elblągu można poddać się zabiegowi laserowej likwidacji blizn. Lekarz usunie tutaj blizny powstałe zarówno po trądziku, po urazach a także w wyniku rozstępów. Gabinet wyposażony jest w laser frakcyjny najnowszej generacji Mosaic eCO2. Pacjentami zajmuje się dr n. med. Danuta Dąbrowska, specjalista dermatologii II stopnia od 2007 roku, która swoje doświadczenie z tej dziedziny zdobywała na Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala w Elblągu. Od 2005 roku zajmuje się także dermatologią estetyczną, z której umiejętności nabywała, pracując w Miejskiej Farmie  Piękności w Gdyni oraz na szkoleniach i kursach z tego zakresu.

W Gabinecie Medycyny Estetycznej dr Rosiński w Poznaniu lekarz, do usuwania blizn różnego pochodzenia, wykorzystuje dwie metody. Jedną z nich jest zabieg laserowej korekcji blizn (laser frakcyjny CO2), drugą mezoterapia igłowa. Za ich pomocą likwiduje blizny pourazowe, pooperacyjne czy potrądzikowe. Lekarzem tym jest dr Włodzimierz Rosiński, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1996 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej, który z tej dziedziny doszkalał się, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych.

W Arkadii - Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej, Chirurgia mieszczącej się w Opolu do różnorodnych zabiegów medycyny estetycznej wykorzystywany jest laser frakcyjny Er:YAG Fotona. Za jego pomocą pacjent może pozbyć się szpecących blizn, blizn potrądzikowych a także rozstępów. Zabiegami takimi i innymi zajmuje się tutaj m.in. dr Izabela Dzik, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1998 roku oraz II stopnia od 2004 roku), która swoje doświadczenie zdobywała na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Wojewódzkim Centrum Medycznym w Opolu. Dr Dzik zajmuje się także medycyną estetyczną, z której posiada liczne certyfikaty za udział w szkoleniach.

Gabinet Femme Atelier proponuje pacjentom różne zabiegi skutecznego niechirurgicznego usuwania blizn. Jedną z tych metod jest wykorzystanie laseroterapii -  nowoczesny laser CO2 Fire –Xel, dzięki któremu pacjent pozbędzie się blizn zanikowych, przerosłych, pooperacyjnych i innych. Ponadto wykonywane jest tutaj także miejscowe ostrzykiwanie sterydami i zabiegi dermostymulujace. Wykonuje je dr Rafał Bębenek, lekarz medycyny estetycznej (od 2002 roku), który podnosi swoje kwalifikacje z tej dziedziny, uczestnicząc w licznych kursach i kongresach w kraju i za granicą.

Ile kosztuje laserowe usuwanie blizn w Polsce a ile za granicą?

Gabinet zabiegowy w Der-Med Gabinet zabiegowy w Der-Med

Za zabieg laserowej redukcji blizn (w zależności od wielkości i rodzaju blizny) pacjent w polskich gabinetach zapłaci od 500 zł do 2 tys. zł (np. w Laser Clinic). W Szwajcarii w Prevention Center Utoschloss Zurich - Plastisch-Ästhetische Chirurgie jest to kwota od 1,5 do 3,9 tys. zł.

Laserowe usuwanie blizn - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 150 zł do 3 200 zł
 • Łódź od 300 zł do 2 000 zł
 • Kraków od 50 zł do 1 500 zł
 • Wrocław od 199 zł do 2 500 zł
 • Poznań od 100 zł do 2 500 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 150 zł do 1 600 zł
 • Białystok od 150 zł do 1 200 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 1 300 zł
 • Lublin od 250 zł
 • Szczecin od 300 zł do 2 000 zł
 • Kielce od 200 zł do 1 200 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.