Laserowe usuwanie blizn Poznań

Synonimy: laserowa likwidacja blizn, modelowanie blizn laserem, laserowa redukcja blizn, zabieg laserowej korekcji blizn więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:
Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Mosina (19 km od centrum Poznania)
Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Warszawy (278 km od centrum Poznania)

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Laserowe usuwanie blizn Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Centrum Laserowe Gabinet zabiegowy w Centrum Laserowe

Blizny pooperacyjne, powypadkowe lub pooparzeniowe mogą powodować dyskomfort psychiczny i fizyczny, obniżając znacząco jakość życia. Pozostałości po trądziku lub inne defekty, umiejscowione w obrębie twarzy, wpływać mogą na stan emocjonalny pacjenta, a zgrubiałe i twarde blizny mogą powodować przykurcze i silny ból. Skuteczną metodą pozbycia się niechcianego defektu na skórze jest laserowe usunięcie blizny, które przeprowadza chirurg plastyczny. Zabieg polega na pochłonięciu energii świetlnej przez komórki zmienionej bliznowato skóry. Taka selektywna destrukcja termiczna tkanek (fototermoliza) za pomocą głowicy lasera powoduje powstanie siatki mikrouszkodzeń, ale pozostawia także część komórek nieuszkodzonych. Dzięki temu zdrowe komórki otrzymują bodziec do odbudowy, blizna mięknie, a skóra zaczyna się regenerować.

Kto przeprowadza laserowe usuwanie blizn w Poznaniu

Niechciane defekty skórne, w tym blizny o różnej etiologii, można usunąć laserowo w Centrum Medycyny Estetycznej ESTIME. Usuwanie blizn odbywa się tam zgodnie z technologią firmy Palomar® przy wykorzystaniu frakcyjnego lasera nieablacyjnego Star Lux 500. Leczeniu tą techniką najlepiej poddają się blizny zanikowe, z przebarwieniami oraz blizny po oparzeniach. W przypadku poprzerastanych blizn lub keloidów najlepiej w pierwszej kolejności skorzystać z zabiegu z użyciem generatora mikro wiązki plazmy PLEXR, aby zniwelować przerośnięte fragmenty blizny.

Laserowe usuwanie blizn można wykonać również w Klinice Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed. Placówka ma w swojej ofercie również inne zabiegi laserowej korekcji wyglądu skóry, takie jak usuwanie przebarwień przy użyciu lasera Fraxel CO2 oraz laserowe zamykanie pajączków (teleangiektazja) przy użyciu lasera diodowego Polaris LV i LVA pracującego w technologii ELOS™. Inne problemy medyczne, rozwiązywane w placówce przy pomocy tej technologii, to zmiany pigmentowe, zmarszczki oraz trądzik. System ELOS™ można wykorzystać także przy redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej, usuwaniu zbędnego owłosienia oraz poprawie jędrności skóry.

Osoby, zmagające się z problemem blizn, mogą usunąć je laserowo także w Salonie Akademia Piękna. Zabieg redukcji blizn oraz rozstępów jest tu wykonywany za pomocą lasera IPL, emitującego zakres światła o długości od 500 do 1200 mm. Za pomocą lasera IPL można również korygować zaburzenia pigmentacji skóry, problem trądziku oraz blizn potrądzikowych.

Ile trzeba zapłacić na laserowe usuwanie blizn w Polsce, a ile w  Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Klinika Medycyny Estetycznej Proestetica Gabinet zabiegowy w Klinika Medycyny Estetycznej Proestetica

W londyńskim Tooting Medical Centre laserowe usuwanie blizn kosztuje od 120 £ do 250 £ co w przeliczeniu na złotówki daje kwotę od 600 zł do 1 300 zł. W Poznaniu jest dużo taniej - taki sam zabieg można wykonać już za 300 zł.

Laserowe usuwanie blizn - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 250 zł do 2 500 zł
 • Plewiska od 100 zł do 700 zł
 • Warszawa od 150 zł do 3 200 zł
 • Wrocław od 50 zł do 2 500 zł
 • Łódź od 300 zł do 2 000 zł
 • Kraków od 50 zł do 1 500 zł
 • Katowice od 50 zł do 1 500 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 1 200 zł
 • Bydgoszcz od 50 zł do 2 500 zł
 • Lublin od 100 zł
 • Białystok od 200 zł do 1 200 zł
 • Kielce od 150 zł do 1 200 zł
Pokaż więcej »

Usługa laserowe usuwanie blizn w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska