Laserowe usuwanie popękanych naczynek

Synonimy: laserowe usuwanie pajączków naczyniowych, laserowe zamykanie naczynek, rozszerzone naczynia na twarzy - usuwanie laserem więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

DLA KLINIK: Oferujesz laserowe usuwanie popękanych naczynek? Dołącz do nas! »

Wczytaj więcej wyników

Laserowe usuwanie popękanych naczynek - informacje

Kadra w Dom Lekarski Centrum Medyczne Kadra w Dom Lekarski Centrum Medyczne

Zmiany naczyniowe na skórze tworzą się pod wpływem emocji, stresu, kawy i alkoholu a także wysokiej temperatury. Pojawiają się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn na twarzy, dekolcie oraz nogach. Z czasem mogą przekształcić się w niteczki oraz być powodem rozwoju trądziku różowatego.

Laser na rozszerzone naczynka

W Prywatnym Gabinecie Dermatologii Estetycznej dr Danuta Dąbrowska mieszącym się w Elblągu z zakresu zabiegów laserowych można umówi się na zabieg laserowego zamykania naczynek krwionośnych twarzy, dekoltu czy nóg. Wykorzystywany jest tutaj laser diodowy Varilite TM, którym lekarz dostosowuje długość fali w zależności od części ciała, na której znajdują się popękane naczynka. Pacjentami zajmuje się tutaj dr n. med. Danuta Dąbrowska, specjalista dermatologii (II stopnia od 2007 roku), która swoje doświadczenie zawodowe zdobyła, pracując na Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala w Elblągu. Posiada liczne certyfikaty z odbytych szkoleń z dermatologii estetycznej.

Gabinet Medycyny Estetycznej i Laseroterapii dr Aneta Ptak w Bielsku-Białej oferuje zabiegi laserowej likwidacji pajączków takich obszarów ciała jak: cała twarz (a także jej części - czoło, policzki, nos, broda) oraz szyja i dekolt czy uda i łydki - wykonywane laserem IPL. Laserem usuwane są tutaj również przebarwienia skóry oraz nadmierne owłosienie (depilacja laserowa). Pacjentów przyjmuje tutaj dr Aneta Ptak, specjalista dermatologii i lekarz medycyny estetycznej, która swoje umiejętności z zakresu zabiegów z medycyny estetycznej i dermatochirurgii nabywała, pracując w Klinice Chirurgii Plastycznej w Bielsku-Białej.

W Salonie Kosmetyki Laserowej Medycyna Estetyczna w Rzeszowie leczenie zmian naczyniowych odbywa się za pomocą urządzenia VascuLight Elite (połączenie światła IPL z laserem Nd:Yag), którym usuwane są drobne pajączki, rozszerzone naczynka, pękające nitkowate „żyłki" oraz rumień. Jednym z lekarzy jest tutaj dr Izabela Młynarczyk, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 2001 roku), która doszkala się z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, uczestnicząc w licznych kursach i kongresach, np. posiada dyplom ze szkolenia pt. "Zastosowanie laserów i IPL w dermatologii estetycznej. Zmiany naczyniowe w skórze", które odbyła w Warszawie w 2006 roku.

Poliklinika Evi-Med mieszcząca się w Gdyni posiada w swojej ofercie medycznej zabiegi z medycyny estetycznej, wśród których wymienić można zabiegi z zakresu laseroterapii, m.in. laserową likwidacje naczynek (na twarzy i dekolcie). Ponadto pacjent może poddać sie tutaj także laserowemu leczeniu rumienia i trądziku różowatego (laserem Harmony Lite). Jednym z lekarzy przyjmujących w poliklinice jest dr hab. n. med. Wioletta Barańska-Rybak, specjalista dermatologii i wenerologii, która doświadczenie swoje w tej dziedzinie zdobywała w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej w Gdańsku w latach 2002-2008. Doszkalała się również na stypendiach naukowych za granicą, m.in. w Szwecji.

W Centrum Medyczno-Kosmetologicznym Venus w Kielcach w gabinecie dermatologicznym do usuwania zmian naczyniowych na twarzy i nogach stosuje się laser KTP 532. Za jego pomocą lekarz usuwa również pajączki skórne, znamiona naczyniowe wrodzone, zmiany naczyniowe w trądziku różowatym oraz naczyniaki płaskie i jamiste. Pacjentów przyjmuje tutaj dr n. med. Tomasz Rostalski, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 2000 roku) oraz specjalista dermatologii estetycznej, który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 2006 roku.

Centrum Medyczne Angelius Provita znajdujące się w Katowicach zaprasza pacjentów na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, wśród których znajduje się zabieg laserowej likwidacji pajączków naczyniowych, które lekarz usuwa za pomocą urządzenia laserowego Palomar Star Lux500. Lekarzem tym jest dr n. med. Marcin Zakrzewski, specjalista dermatologii i wenerologii (od 2010 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej. W swoich dziedzinach doskonalił wiedzę i umiejętności na kursach i konferencjach zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Ile kosztuje zabieg laserowej likwidacji pajączków w Polsce, a ile za granicą?

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Gabinet zabiegowy w Bona Dea

Za zabieg usuwania laserem (IPL) popękanych naczynek w polskich gabinetach medycyny estetycznej trzeba zapłacić od 100 do 450 zł (w Gabinecie Medycyny Estetycznej i Laseroterapii dr Aneta Ptak), natomiast za granicą cena ta zaczyna się od €252 (np. w Royal Tunbridge Wells Skin & Laser Clinic w Londynie).

Laserowe usuwanie popękanych naczynek - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 50 zł do 2 500 zł
 • Kraków od 50 zł do 2 500 zł
 • Łódź od 150 zł do 1 000 zł
 • Poznań od 50 zł do 1 000 zł
 • Wrocław od 50 zł do 2 500 zł
 • Bydgoszcz od 50 zł do 1 800 zł
 • Białystok od 50 zł do 1 500 zł
 • Częstochowa od 99 zł do 2 000 zł
 • Katowice od 100 zł do 5 000 zł
 • Szczecin od 50 zł do 1 600 zł
 • Gdańsk od 100 zł do 800 zł
 • Lublin od 50 zł do 1 000 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.