Laserowe usuwanie popękanych naczynek Bełchatów

Synonimy: laserowe usuwanie pajączków naczyniowych, laserowe zamykanie naczynek, rozszerzone naczynia na twarzy - usuwanie laserem więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:
Pacjenci z Bełchatowa wybierają także placówki z Piotrkowa Trybunalskiego (24 km od centrum Bełchatowa)
Piotrków Trybunalskiul. Targowa 2 lok. 9

Madeline Kosmetyka&Podologia

Studio Urody Madeline powstało z chęci zapewniania pacjentom dostępu do wysokiej jakości usług. Specjalizujemy się w podologii i kosmetologii. Przeprowadzamy leczenie wrastających paznokci, pękających pięt i grzybicy paznokci.…

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Łódźul. Wólczańska 215

Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej

ocena 4.0 / 5 (1 opinia) - zobacz opinie »zobacz »
  • Pojedyncze popękane naczynko - usuwanie laserem od 180 zł
  • Nos - usuwanie popękanych naczynek laserem od 180 zł
  • Policzki - usuwanie popękanych naczynek laserem od 180 zł
  • Twarz (cała) - usuwanie popękanych naczynek laserem od 180 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  100 zł

Usługa laserowe usuwanie popękanych naczynek w Bełchatowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie popękanych naczynek w pobliżu Bełchatowa, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska