Laserowe usuwanie popękanych naczynek Częstochowa

laserowe usuwanie pajączków naczyniowych, laserowe zamykanie naczynek, rozszerzone naczynia na twarzy - usuwanie laserem więcej »

Filtruj wyniki:
Częstochowaul. Kiedrzyńska 64

Bellazone

4,7 / 5  (22 opinii)  rozwiń
 • Pojedyncze popękane naczynko - usuwanie laserem od 150 zł
 • Nos - usuwanie popękanych naczynek laserem od 150 zł
 • Policzki - usuwanie popękanych naczynek laserem od 200 zł
 • Twarz (cała) - usuwanie popękanych naczynek laserem od 500 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  150 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Laserowe usuwanie popękanych naczynek Częstochowa - informacje

Kadra w A-Derm-Serwis Kadra w A-Derm-Serwis

Popękane naczynia krwionośne często stanowią poważny problem estetyczny. Najczęściej pojawiają się na skórze twarzy, dekoltu, szyi oraz nóg. Zabiegi, mające na celu ich usuwanie, cieszą się ogromną popularnością. Jednym ze sposobów ich skutecznego zamykania jest laseroterapia. Wśród jej głównych zalet wymienia się minimalne ryzyko, niewielki dyskomfort oraz brak okresu rekonwalescencji (zaraz po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności).

Zabieg laserowej likwidacji pajączków w Częstochowie – gdzie się na niego udać

Zamykanie popękanych naczynek laserem można przeprowadzić w Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Bellazone. Zabieg wykonywany jest za pomocą lasera neodymowo-jagowego firmy Fotona Spectro SP, który pozwala na emisję fali świetlnej o długości 1064 nm. Urządzenie, dzięki głębokiej penetracji promienia, umożliwia redukcję naczyń o dużej średnicy. Zastosowanie odpowiednio dobranej energii i długości fali pozwala na wybiórczą likwidację naczynek, bez ryzyka uszkodzenia otaczających tkanek. Oferta placówki z obszaru laseroterapii obejmuje również usuwanie przebarwień, rozstępów, żylaków, trądziku, rumienia naczyniowego oraz blizn.

W swojej ofercie laserowe usuwanie popękanych naczynek ma także Derma-Clinic dr Orlitz. W placówce, oprócz zabiegów z zakresu dermatologii ogólnej i estetycznej, przeprowadzane są również procedury dermatologii laserowej. Do zamykania naczyń stosowany jest laser zielony, emitujący falę o długości 532 nm MedArt470, firmy ASAH MEDICO, który jest specjalistycznym laserem naczyniowym. Dzięki odpowiednio dobranej energii umożliwia on przeprowadzenie procedury bez naruszania ciągłości skóry. Pod wpływem jego działania zamykane są drobne zmiany naczyniowe oraz pajączki. Wykonywane zabiegi za pomocą tego urządzenia są praktycznie bezbolesne, co nie wymaga użycia środków znieczulających. W placówce popękane naczynka redukuje się także za pomocą aparatu IPL.

W Częstochowie zabieg laserowego usuwania rozszerzonych naczynek wykonuje również lek. med. Kinga Nicer, dermatolog. Specjalizuje się w procedurach z zakresu dermatologii ogólnej, estetycznej oraz laseroterapii. W zabiegach laserowych specjalizuje się od 1998 roku. W zależności od obszaru zabiegowego (np. twarz lub nogi) oraz mocy pracy lasera stosuje odpowiednio dobranej głowice. W celu uzyskania pożądanych efektów zaleca przeprowadzenie serii od 3 do 4 zabiegów, w odstępach 2-3 tygodni. Za pomocą lasera usuwa również trądzik, przebarwienia, znamiona oraz tatuaże.

Cena zamykania popękanych naczynek laserem w Częstochowie i w Sarasota

Gabinet zabiegowy w Beauty Club Lemone Gabinet zabiegowy w Beauty Club Lemone

W Częstochowie za zabieg laserowego usuwania pajączków naczyniowych trzeba zapłacić około 100 złotych (cena za pojedyncze naczynko). Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa. W Abrams Dermatology w Sarasota (w USA) wynosi ona 125 dolarów amerykańskich, czyli około 500 złotych.


Laserowe usuwanie popękanych naczynek - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 99 zł do 2 000 zł
 • Plewiska od 100 zł
 • Warszawa od 59 zł do 2 000 zł
 • Kraków od 50 zł do 2 500 zł
 • Wrocław od 50 zł do 1 000 zł
 • Poznań od 50 zł do 1 600 zł
 • Łódź od 50 zł do 2 000 zł
 • Katowice od 100 zł do 1 500 zł
 • Bydgoszcz od 50 zł do 1 800 zł
 • Białystok od 50 zł do 1 500 zł
 • Kielce od 50 zł do 900 zł
 • Gdańsk od 149 zł do 800 zł
Laserowe usuwanie popękanych naczynek cena »

Usługa laserowe usuwanie popękanych naczynek w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie popękanych naczynek w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.

Autor: