Laserowe usuwanie popękanych naczynek Kraków

Synonimy: laserowe usuwanie pajączków naczyniowych, laserowe zamykanie naczynek, rozszerzone naczynia na twarzy - usuwanie laserem więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

Oferujesz laserowe usuwanie popękanych naczynek w Krakowie?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Laserowe usuwanie popękanych naczynek Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Gabinet zabiegowy w Bona Dea

Podskórne rozszerzenia drobnych naczyń o sinym lub czerownym zabarwieniu, potocznie zwane „pajączkami” to teleangiektazje lub wenektazje, które rozwijają się z żył podbrodawkowatych skóry właściwej, a ich  obecność jest objawem zaburzeń naczyniowych. Mogą być pojedyncze lub mnogie, a ich występowanie stanowi cechę dziedziczną. Jest też wiele czynników, które zwiększają ryzyko ich posiadania, m. in. przewlekła ekspozycja na słońce, wahania temperatur czy długotrwałe stosowanie preparatów sterydowych, zwłaszcza u osób predysponowanych.

Choroby naczyń – leczenie laserem

Naczy­niaki płaskie, naczy­niaki gwiaździste oraz starcze, jak również tele­an­giek­ta­zje leczy Centrum Kosmetyczno–Dermatologiczne Der-Med, stosując w terapii laser niemieckiej produkcji Quadro Star®. W zależności od śred­nicy naczyń, ich gęsto­ści i głę­bo­ko­ści, energia lesera jest odpowiednio dobierana przez lekarza, a skoagulowane naczy­nie jest trwale znisz­czone i tylko potrzeba czasu, aby ule­gło resorp­cji. W zabiegach laserowego zamykania naczy­nek z zastosowaniem lasera Quadrostar Asclepion® oraz usu­wa­niu rumienia, specjalizuje się lek. med. Irena Serówka, specjalista dermatolog.

„Pajączki” naczyniowe pierwotne oraz samoistne, a także wtórne, w przebiegu trądziku różowatego, jak również zmiany chorobowe w postaci np. tocznia rumieniowatego stanowią wskazania do laseroterapii w Instytucie Dermatologii  Eco–Lab. Procedury wykonywane są z zastosowaniem lasera erbowego, Pixel, YAG oraz IPL. W zabiegach specjalizuje się dr n. med. Jacek Lizoń, specjalista chirurg, naczyniowiec, proktolog. Nowoczesna placówka medyczna oferuje ponadto pełny zakres usług z dermatologii klinicznej, chirurgii oraz medycyny estetycznej i chirurgii kosmetycznej.

Zmiany pigmantowe, fotoodmładzanie oraz teleangiektazje laserowo usuniemy dzięki innowacyjnej technologii Vasculight Elite – medycznego systemu IPL + laser Nd:YAG. Szeroki zakres fal emitowanych przez IPL w połączeniu z laserm Nd:YAG o długości 1064 nm i technologią Multiple Synchronized Pulsing umożliwia leczenie pełnego zakresu zmian naczyniowych, m.in. teleangiektazji i venulektazji, naczyniaki rubinowe czy trądzik różowaty w fazie rumieniowo-naczyniowej. Zabiegi świadczy Centrum Zdrowia i Urody Dermikos.

Zmiany naczyniowe można również efektywnie leczyć laserem Nd:YAG. Czerwone pajączki – siatkowate, poszerzone naczynka na twarzy i na ciele oraz pajączki niebieskie – drobne, poszerzone żyłki umiejscowione głównie na kończynach dolnych leczy tą metodą Ośrodek Medyczny Osteomed. Promienie lasera Nd:YAG o długości fal 1064 nm przenikają w głębsze warstwy skóry i nie niszcząc jej, są wybiórczo pochłaniane przez hemoglobinę obecną w krwinkach czerwonych. Zespół dermatologów stanowi dr hab. n. med. Aleksandra Szlachcic. Cennik obejmuje twarz oraz nogi.

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik jest autoryzowanym gabinetem Palomar, stosując w usuwania zmian naczyniowych na nogach Palomar Nd-YAG laser Lux 1064™Laser Lux 1064™. Zabieg bez użycia skalpela daje bardzo dobre efekty w leczeniu tzw. pajączków i wenektazji, zaledwie w 30 minut, a system zaopatrzony w mechanizm chłodzący zwiększa komfort zabiegu. Brak większych powikłań skraca maksymalnie czas rekonwalescencji. Cena zabiegu ustalana jest od ilości impulsów przyjmując, że na udo w zależności od zmian, maksymalna ich ilość wynosi 100.  

Nowoczesną laseroterapię zmian naczyniowych stosuje również Soayehr Med & Spa, które specjalizuje się w zabiegach medycyny i ginekologii estetycznej oraz kosmetologii. Laserowe usuwanie naczynek wykonywane jest na laserze neodymowo–jagowym firmy Fotona Spectro SP o długości fali świetlnej 1064 nm. Głęboko penetrujący promień lasera może niszczyć głęboko umiejscowione naczynia o dużej średnicy a jednocześnie, dzięki homogenicznej penetracji minimalizuje ryzyko uszkodzenia tkanek. W zabiegach medycyny estetycznej specjalizuje się lek. med. Jacek Ciupis. 

Ile zapłacimy za usuwanie „pajączków” w Wielkiej Brytanii?

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków

W sieci jednej z największych klinik – Lasercare, które działają zarówno prywatnie, jak i w NHS, za pierwszą konsultację wraz z leczeniem zapłacimy 230 £ (1,288 zł), za każdą następną sesję – 185 £ (1,036 zł).  

Laserowe usuwanie popękanych naczynek - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 50 zł do 2 500 zł
 • Tarnowo Podgórne od 100 zł do 1 000 zł
 • Plewiska od 100 zł
 • Warszawa od 59 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 100 zł do 800 zł
 • Poznań od 50 zł do 1 200 zł
 • Łódź od 99 zł do 2 000 zł
 • Częstochowa od 99 zł do 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 50 zł do 1 800 zł
 • Katowice od 100 zł do 5 000 zł
 • Białystok od 50 zł do 1 500 zł
 • Kielce od 50 zł do 900 zł
Pokaż więcej »

Usługa laserowe usuwanie popękanych naczynek w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska