Laserowe usuwanie popękanych naczynek Łódź

Synonimy: laserowe usuwanie pajączków naczyniowych, laserowe zamykanie naczynek, rozszerzone naczynia na twarzy - usuwanie laserem więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:
Łódźul. Wólczańska 215

Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej

ocena 4.0 / 5 (1 opinia) - zobacz opinie »zobacz »
 • Pojedyncze popękane naczynko - usuwanie laserem od 180 zł
 • Nos - usuwanie popękanych naczynek laserem od 180 zł
 • Policzki - usuwanie popękanych naczynek laserem od 180 zł
 • Twarz (cała) - usuwanie popękanych naczynek laserem od 180 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  100 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Laserowe usuwanie popękanych naczynek Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Aesthetic Gabinet Medycyny Estetycznej Gabinet zabiegowy w Aesthetic Gabinet Medycyny Estetycznej

Popękane naczynka to problem nie tylko estetyczny, ale także zdrowotny. W zależności od miejsca ich występowania mogą mieć różną przyczynę powstawania, np. na nogach - pierwszy objaw niewydolności żylnej, na twarzy - oznaki alergii. Wśród czynników, które sprzyjają temu schorzeniu, można wymienić przede wszystkim czynniki genetyczne (80%), wrażliwą skórę, zaburzenia hormonalne i krążeniowe, a także nadciśnienie tętnicze, siedzący tryb życia i schorzenia przewodu pokarmowego czy notoryczne stanie na wysokich obcasach. Likwidację popękanych naczynek przeprowadza lekarz medycyny estetycznej, który stosuje terapię laserową.

Gdzie w Łodzi można pozbyć się pajączków naczyniowych

Laserowe usuwanie popękanych naczynek to jeden z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, któremu można poddać się w  Klinice Medycyny Estetycznej Velvet Clinic. Placówka wyposażona jest w nowoczesny laser Nd:Yag, który na stałe usuwa zmiany naczyniowe. Za jego pomocą w klinice usuwa się naczynka na twarzy (nos, policzki, broda), naczyniaki gwiaździste i naczyniaki na wargach, a także drobne żylaki nóg oraz teleangiektazje różnych okolic ciała. Z innych laserowych zabiegów, które są przeprowadzane w klinice można wymienić zabiegi laserem frakcyjnym CO2 oraz depilację laserową LightSheer.

Na zabiegi laserowego zamykania rozszerzonych naczynek w Łodzi przeprowadza także dr n. med. Beata Miękoś-Zydek, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1991 i II stopnia od 1996 roku), która w swojej praktyce lekarskiej zajmuje się również dermatologią estetyczną i medycyną estetyczną. Doświadczenie medyczne zdobywała m.in. w Klinice Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Oprócz laserowego zamykania naczyń zajmuje się także laserowym usuwaniem owłosienia (laserem diodowym Light Sheer) czy laserowym usuwaniem tatuaży (laserem Q-switch).

Gabinet Estetico to kolejne miejsce na terenie Łodzi, do którego można udać się z problemem rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele. Likwidacja pajączków w placówce odbywa się z wykorzystaniem lasera III. 532 nm DioLite, za pomocą którego zamyka się tu nie tylko naczynka na twarzy, dekolcie, łydkach i udach, ale również usuwa włókniaki oraz naczyniaki (płaskie, gwieździste i rubinowe).

Jaka jest cena zabiegu laserowego zamykającego rozszerzone naczynka w Łodzi, a jaka w Düsseldorfie (Niemcy)?

Gabinet zabiegowy w Beauty Centrum Estetyki Gabinet zabiegowy w Beauty Centrum Estetyki

Za laserową likwidację pajączków w łódzkich gabinetach medycyny estetycznej należy zapłacić od 150 zł za jeden zabieg. W Niemczech taki sam zabieg kosztuje 200 euro (860 zł) w klinice KO-Aesthetics w Dusseldorfie.

Laserowe usuwanie popękanych naczynek - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 50 zł do 2 000 zł
 • Plewiska od 100 zł
 • Warszawa od 59 zł do 2 000 zł
 • Kraków od 50 zł do 2 500 zł
 • Wrocław od 50 zł do 1 000 zł
 • Poznań od 50 zł do 1 600 zł
 • Katowice od 100 zł do 5 000 zł
 • Bydgoszcz od 50 zł do 1 800 zł
 • Częstochowa od 99 zł do 2 000 zł
 • Białystok od 50 zł do 1 500 zł
 • Kielce od 50 zł do 900 zł
 • Szczecin od 50 zł do 1 600 zł
Pokaż więcej »

Usługa laserowe usuwanie popękanych naczynek w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie popękanych naczynek w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska