Laserowe usuwanie popękanych naczynek Łódź

laserowe usuwanie pajączków naczyniowych, laserowe zamykanie naczynek, rozszerzone naczynia na twarzy - usuwanie laserem więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Laserowe usuwanie popękanych naczynek Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Beauty Centrum Estetyki Gabinet zabiegowy w Beauty Centrum Estetyki

Popękane naczynka to problem nie tylko estetyczny, ale także zdrowotny. W zależności od miejsca ich występowania mogą mieć różną przyczynę powstawania, np. na nogach - pierwszy objaw niewydolności żylnej, na twarzy - oznaki alergii. Wśród czynników, które sprzyjają temu schorzeniu, można wymienić przede wszystkim czynniki genetyczne (80%), wrażliwą skórę, zaburzenia hormonalne i krążeniowe, a także nadciśnienie tętnicze, siedzący tryb życia i schorzenia przewodu pokarmowego czy notoryczne stanie na wysokich obcasach. Likwidację popękanych naczynek przeprowadza lekarz medycyny estetycznej, który stosuje terapię laserową.

Gdzie w Łodzi można pozbyć się pajączków naczyniowych

Laserowe usuwanie popękanych naczynek to jeden z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, któremu można poddać się w  Klinice Medycyny Estetycznej Velvet Clinic. Placówka wyposażona jest w nowoczesny laser Nd:Yag, który na stałe usuwa zmiany naczyniowe. Za jego pomocą w klinice usuwa się naczynka na twarzy (nos, policzki, broda), naczyniaki gwiaździste i naczyniaki na wargach, a także drobne żylaki nóg oraz teleangiektazje różnych okolic ciała. Z innych laserowych zabiegów, które są przeprowadzane w klinice można wymienić zabiegi laserem frakcyjnym CO2 oraz depilację laserową LightSheer.

Na zabiegi laserowego zamykania rozszerzonych naczynek w Łodzi przeprowadza także dr n. med. Beata Miękoś-Zydek, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1991 i II stopnia od 1996 roku), która w swojej praktyce lekarskiej zajmuje się również dermatologią estetyczną i medycyną estetyczną. Doświadczenie medyczne zdobywała m.in. w Klinice Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Oprócz laserowego zamykania naczyń zajmuje się także laserowym usuwaniem owłosienia (laserem diodowym Light Sheer) czy laserowym usuwaniem tatuaży (laserem Q-switch).

Gabinet Estetico to kolejne miejsce na terenie Łodzi, do którego można udać się z problemem rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele. Likwidacja pajączków w placówce odbywa się z wykorzystaniem lasera III. 532 nm DioLite, za pomocą którego zamyka się tu nie tylko naczynka na twarzy, dekolcie, łydkach i udach, ale również usuwa włókniaki oraz naczyniaki (płaskie, gwieździste i rubinowe).

Jaka jest cena zabiegu laserowego zamykającego rozszerzone naczynka w Łodzi, a jaka w Düsseldorfie (Niemcy)?

Kadra w Kliniczne Centrum Medyczne Beauty & Medical Spa Kadra w Kliniczne Centrum Medyczne Beauty & Medical Spa

Za laserową likwidację pajączków w łódzkich gabinetach medycyny estetycznej należy zapłacić od 150 zł za jeden zabieg. W Niemczech taki sam zabieg kosztuje 200 euro (860 zł) w klinice KO-Aesthetics w Dusseldorfie.

Laserowe usuwanie popękanych naczynek - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 50 zł do 2 000 zł
 • Warszawa od 120 zł do 2 000 zł
 • Kraków od 50 zł do 2 500 zł
 • Wrocław od 50 zł do 800 zł
 • Poznań od 50 zł do 1 000 zł
 • Częstochowa od 99 zł do 2 000 zł
 • Katowice od 100 zł do 1 000 zł
 • Kielce od 50 zł do 900 zł
 • Bydgoszcz od 50 zł do 1 000 zł
 • Białystok od 50 zł do 1 500 zł
 • Szczecin od 50 zł do 1 600 zł
 • Rzeszów od 100 zł do 1 200 zł
Laserowe usuwanie popękanych naczynek cena »

Usługa laserowe usuwanie popękanych naczynek w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie popękanych naczynek w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.