Laserowe usuwanie popękanych naczynek Lublin

laserowe usuwanie pajączków naczyniowych, laserowe zamykanie naczynek, rozszerzone naczynia na twarzy - usuwanie laserem więcej »

Laserowe usuwanie popękanych naczynek Lublin - informacje

Gabinet zabiegowy w Tulipan Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Tulipan Centrum Medyczne

Popękane naczynka to problem występujący zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Najczęściej pojawiają się na twarzy (nos i policzki) oraz na nogach. Przyczyną ich powstawania jest zbyt duża różnica temperatur, mogą być także wynikiem choroby. Ich laserowe usuwanie umożliwia likwidację naczynek do średnicy 5 mm. W trakcie zabiegu, który przeprowadza lekarz medycyny estetycznej, światło lasera dostaje się do ścianek naczyń krwionośnych oraz krwi i jest wchłaniane przez hemoglobinę. Naczynie krwionośne ulega procesowi koagulacji, następnie obkurcza się i umiera. W efekcie skóra ma jednolity kolor, bez rozszerzonych naczynek krwionośnych. Dla uzyskania lepszych rezultatów lekarze zalecają powtórzenie zabiegu.

Likwidacja popękanych naczynek w Lublinie

W Lublinie można udać się na laserowe usuwanie popękanych naczynek do gabinetu Silk Touch Lublin, znajdującego się w Galerii Olimp. Rozszerzone naczynka na twarzy, teleangiektazje na ciele oraz rumień i zmiany naczyniowe zamykane są tutaj za pomocą lasera Intense Pulse Light (IPL). Z innych zabiegów laserowych, przeprowadzanych w Silk Touch, można wymienić laserową redukcję przebarwień (za pomocą laser IPL), fototerapię przeciwtrądzikową oraz laserową depilację w zabiegu łączonym - laserem IPL oraz falami radiowymi RF.

Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Medest, mieszczące się także na terenie Lublina, posiada w swojej ofercie zabiegowej laserową likwidację pajączków, znajdujących się na twarzy, nogach i tułowiu. W placówce do takich zabiegów wykorzystywany jest laser Syneron Elos Diodowy lub laser IPL w technologii Elos. Lekarze przeprowadzają tutaj również zabieg laserowego usuwania przebarwień, usuwania zbędnego owłosienia za pomocą lasera, laserowego leczenia objawów trądziku oraz wykonują inne zabiegi laserem frakcyjnym CO2 - ujędrnienie skóry, spłycenie zmarszczek, redukcję blizn oraz rozstępów.

Zabieg laserowego usuwania popękanych naczynek przeprowadzane są także w Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ideal Med, gdzie zmiany tego rodzaju likwidowane są przy pomocy nowoczesnego systemu laserowego Sciton BBL. Urządzenie, wyposażone w końcówkę chłodzącą Lumenis One, zwiększającą komfort pacjenta podczas zabiegu, wykorzystywane jest także do usuwania trądziku różowatego, rumienia i rozszerzonych porów. Na wyposażeniu placówki znajdują się także inne systemy laserowe, w tym laser frakcyjny Fraxel eCO2 Premium i laser depilacyjny LightSheerDuet.

Jaka jest cena zamykania popękanych naczynek laserem w Lublinie, a jaka w Londynie?

Kwotę od 50 zł za usunięcie pojedynczego naczynka trzeba zapłacić w Lublinie, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to cena 50 funtów (300 zł)  za taki sam zabieg, wykonany w Tooting Medical Centre w Londynie.

Laserowe usuwanie popękanych naczynek - ceny w Lublinie na tle innych miast

 • Lublin od 50 zł do 1000 zł
 • Warszawa od 100 zł do 2000 zł
 • Kraków od 50 zł do 2500 zł
 • Wrocław od 50 zł do 1000 zł
 • Łódź od 150 zł do 800 zł
 • Poznań od 50 zł do 1000 zł
 • Częstochowa od 99 zł do 2000 zł
 • Katowice od 100 zł do 1000 zł
 • Kielce od 50 zł do 900 zł
 • Bydgoszcz od 50 zł do 1000 zł
 • Białystok od 50 zł do 1500 zł
 • Rzeszów od 100 zł do 1200 zł
 • Gdańsk od 149 zł do 800 zł
Laserowe usuwanie popękanych naczynek cena »

Usługa laserowe usuwanie popękanych naczynek w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie popękanych naczynek w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.