Laserowe usuwanie popękanych naczynek Poznań

Synonimy: laserowe usuwanie pajączków naczyniowych, laserowe zamykanie naczynek, rozszerzone naczynia na twarzy - usuwanie laserem więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:
Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Mosina (19 km od centrum Poznania)
Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Warszawy (278 km od centrum Poznania)

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Laserowe usuwanie popękanych naczynek Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna

Coraz więcej osób zmaga się z tzw. pajączkami i nawracającym rumieniem na twarzy, dlatego też usuwanie rozszerzonych naczynek jest jednym z najpopularniejszych zabiegów, które obecnie wykonuje się w gabinetach medycyny estetycznej. Przyczyną powstawania popękanych naczynek jest nadmierna wrażliwość́ skory na kontakt z bodźcami zewnętrznymi lub zaburzenia krążenia. Skutecznym sposobem na usunięcie popękanych naczynek są zabiegi z użyciem lasera. Urządzenie to wykorzystuje zjawisko absorpcji światła w hemoglobinie krwi, zgromadzonej w uszkodzonym naczyniu. Laserowe usuwanie popękanych naczynek jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezbolesnym. Pierwsze efekty widoczne są już po wykonaniu pierwszego zabiegu. Podczas jednej sesji zabiegowej można pozamykać popękane naczynka na 20-35% obszaru skóry, objętej niedoskonałościami. Do osiągnięcia w pełni satysfakcjonującego rezultatu konieczne jest odbycie 3 do 5 wizyt, w odstępach 3-4 tygodni. Zabieg laserowego usuwania popękanych naczynek przeprowadza dermatolog lub lekarz medycyny estetycznej.

Laserowe usuwanie popękanych naczynek w Poznaniu

Mona Lisa Klinika Urody to gabinet kosmetyczny, mający w swojej ofercie laserowe usuwanie popękanych naczynek. Do tego zabiegu używa się placówce lasera Varilite Iridex. Urządzenie to zostało nagrodzone w 2012 roku Perłą Dermatologii Estetycznej i może być również używane w przypadku występowania naczyń starczych, trądziku różowatego oraz naczyniaków rubinowych. W klinice istnieje także możliwość usunięcia popękanych naczynek z nosa, brody, policzków, szyi, dekoltu oraz z łydek i ud.

Popękane naczynka metodą laserową można również usunąć w Centrum dermatologii Symbiosis. Jest to klinika specjalizująca się w leczeniu problemów dermatologicznych oraz wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W celu usunięcia popękanych naczynek używa się tu dwóch rodzajów laserów: Nd:YAG oraz KTP Nd:YAG. Połączenie laserów umożliwia bezpieczne i nieinwazyjne usuwanie szerszych popękanych naczynek (szczególnie typowych dla okolicy nóg) oraz drobnych i delikatnych (najczęściej występujących na twarzy).

MEDICEST ma w ofercie laserowe leczenie zmian naczyniowych przy użyciu lasera QuadroStar+ niemieckiej firmy Asclepion Laser Technologies. Laser ten emituje falę elektromagnetyczną o długości 532 nm (światło zielone). Używa się go także jego wspomagania w terapii trądziku różowatego i pospolitego oraz w terapii świeżych blizn i rozstępów.

Porównanie cen zabiegu laserowego usuwania popękanych naczynek w Poznaniu i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Centrum Laserowe Gabinet zabiegowy w Centrum Laserowe
Za zabieg laserowego usunięcia popękanych naczynek w klinice My Medyk w Londynie (Wielka Brytania) trzeba zapłacić (w zależności od wielkości naczynka) od 45 do 90 funtów (od ok. 270 do ok. 540 zł). W Poznaniu cena tego samego zabiegu waha się (również w zależności od wielkości naczynka) od 100 do 500 zł.

Laserowe usuwanie popękanych naczynek - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 50 zł do 1 200 zł
 • Plewiska od 100 zł
 • Warszawa od 59 zł do 2 000 zł
 • Kraków od 50 zł do 2 500 zł
 • Wrocław od 50 zł do 1 000 zł
 • Łódź od 50 zł do 2 000 zł
 • Częstochowa od 99 zł do 2 000 zł
 • Bydgoszcz od 50 zł do 1 800 zł
 • Katowice od 100 zł do 5 000 zł
 • Białystok od 50 zł do 1 500 zł
 • Kielce od 50 zł do 900 zł
 • Tychy od 200 zł
Pokaż więcej »

Usługa laserowe usuwanie popękanych naczynek w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska