Laserowe usuwanie popękanych naczynek Tomaszów Mazowiecki i okolice

laserowe usuwanie pajączków naczyniowych, laserowe zamykanie naczynek, rozszerzone naczynia na twarzy - usuwanie laserem więcej »

Bezpośrednio w Tomaszowie Mazowieckim nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe usuwanie popękanych naczynek, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 8 innych klinik z okolicy Tomaszowa Mazowieckiego. Laserowe usuwanie popękanych naczynek można przeprowadzić m.in. w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Fundacji Politechniki Łódzkiej w Łodzi (46 km od Tomaszowa Mazowieckiego) w cenie 180 zł lub w Beauty Centrum Estetyki w Łodzi (46 km od Tomaszowa Mazowieckiego) gdzie cena za laserowe usuwanie popękanych naczynek wynosi 50 zł. W wymienionej placówce laserowe usuwanie popękanych naczynek wykonuje chirurg ogólny. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Usługa laserowe usuwanie popękanych naczynek w Tomaszowie Mazowieckim jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.