Laserowe usuwanie rozstępów Piotrków Trybunalski i okolice

Synonimy: laserowa likwidacja rozstępów, bezoperacyjne usuwanie rozstępów laserem, zabieg laserowego usuwania rozstępów więcej »

Bezpośrednio w Piotrkowie Trybunalskim nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe usuwanie rozstępów, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 12 innych klinik z okolicy Piotrkowa Trybunalskiego. Laserowe usuwanie rozstępów można przeprowadzić m.in. w CODE Centrum Medyczne w Łodzi (43 km od Piotrkowa Trybunalskiego) w cenie 250 zł lub w Klinika Pawlikowski w Łodzi (43 km od Piotrkowa Trybunalskiego) gdzie cena za laserowe usuwanie rozstępów wynosi 800 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:

Usługa laserowe usuwanie rozstępów w Piotrkowie Trybunalskim jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska