Laserowe usuwanie tatuaży Bełchatów i okolice

Synonimy: likwidacja tatuaży laserem, zabieg laserowego usuwania tatuażu, wypalanie tatuażu laserem więcej »

Bezpośrednio w Bełchatowie nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe usuwanie tatuaży, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Bełchatowa. Laserowe usuwanie tatuaży można przeprowadzić m.in. w Aesthetic Gabinet Medycyny Estetycznej w Łodzi (44 km od Bełchatowa) w cenie 250 zł lub w Salve w Łodzi (44 km od Bełchatowa) gdzie cena za laserowe usuwanie tatuaży wynosi 500 zł. W wymienionej placówce laserowe usuwanie tatuaży wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa laserowe usuwanie tatuaży w Bełchatowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska