Laserowe usuwanie zmarszczek Gdańsk

Synonimy: odmładzanie skóry laserem frakcyjnym, usuwanie zmarszczek laserem CO2, laserowa likwidacja zmarszczek więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Laserowe usuwanie zmarszczek Gdańsk - informacje

Gabinet zabiegowy w Clinica Cosmetologica Gabinet zabiegowy w Clinica Cosmetologica

Laserowe usuwanie zmarszczek zwane jest również zabiegiem fotoodmładzania i dotyczy skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W metodzie tej stosuje się różnego rodzaju systemy laserowe (laser KTP, laser neodymowo-yagowy Nd:YAG, laser ablacyjny CO2, laser frakcyjny CO2 oraz tzw. intensywne źródła światła (IPL, VPL). Efekty laserowego usuwania zmarszczek widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak czasami może być konieczne wykonanie serii kilku zabiegów. Zabieg laserowego usuwania zmarszczek wykonywany jest bez znieczulenia lub przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Trwa od 15 do 60 minut i wykonuje go lekarz specjalista medycyny estetycznej. Zabieg przyczynia się również do wyrównania kolorytu skóry i zwiększenia jej napięcia.

Laserowe usuwanie zmarszczek – placówki w Gdańsku, które mają zabieg w swojej ofercie

Centrum Zdrowia i Piękna H&B MED w Gdańsku to placówka medyczna, specjalizująca się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, która w swojej ofercie ma zabieg laserowego usuwania zmarszczek. Do zabiegu w ośrodku tym używa się laserów Syneron eMAX (zabieg Triniti), frakcyjnego CO2, frakcyjnego SCITON oraz lasera Zaffiro. Doboru odpowiedniego sprzętu dokonuje lekarz specjalista w trakcie konsultacji poprzedzającej zabieg.

Centrum Medycyny Estetycznej Laseroterapii La Nika w Gdańsku to ośrodek, świadczący usługi medyczne z zakresu medycyny estetycznej. Zmarszczki w placówce tej likwidowane są m.in. za pomocą iniekcji preparatów zawierających kwas hialuronowy oraz lasera frakcyjnego Icon Lux 1540 firmy Palomar. Oprócz usuwania zmarszczek w klinice tej laser Icon Lux 1540 stosowany jest także do usuwanie blizn (potrądzikowych, pourazowych, pooparzeniowych, pooperacyjnych), obkurczenia powłok brzusznych po ciąży oraz likwidacji rozstępów.

Clinica Dermatologica w Gdańsku to placówka medyczna, która w swojej ofercie posiada zabiegi związane z szeroko pojętą estetyką ciała. Laserowe usuwanie zmarszczek wykonywane jest tu ca pomocą lasera KTP, lasera neodymowo-yagowego, lasera ablacyjny CO2 oraz lasera frakcyjny CO2. Oprócz likwidacji zmarszczek, użycie powyższych laserów daje także efekt odmłodzenia i regeneracji skóry oraz zwiększenia jej napięcia (poprzez oddziaływanie na kolagen).

Porównanie cen zabiegu laserowego usuwania zmarszczek w Gdańsku i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Klinika Urody Lorenzo Coletti Rumia Gabinet zabiegowy w Klinika Urody Lorenzo Coletti Rumia
W Gdańsku cena zabiegu laserowego usunięcia zmarszczek wynosi od 500 do 6 000 zł (w zależności od wielkości obszaru który ma być poddany zabiegowi). Ceny tego rodzaju zabiegu w Wielkiej Brytanii są dużo wyższe - w londyńskiej klinice PHI Clinic ceny laserowego usuwania zmarszczek rozpoczynają się od 200 funtów (od ok. 2 700 zł).

Laserowe usuwanie zmarszczek - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 300 zł do 2 650 zł
 • Plewiska od 300 zł
 • Warszawa od 150 zł do 3 500 zł
 • Wrocław od 299 zł do 2 500 zł
 • Kraków od 100 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 300 zł do 1 800 zł
 • Lublin od 200 zł do 2 000 zł
 • Katowice od 350 zł do 2 800 zł
 • Bydgoszcz od 200 zł do 6 000 zł
 • Częstochowa od 300 zł do 1 800 zł
 • Białystok od 500 zł do 2 200 zł
 • Poznań od 400 zł do 3 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa laser frakcyjny co2 w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmarszczek w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Gdynia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska