Usuwanie zmarszczek laserem Gdańsk

odmładzanie skóry laserem frakcyjnym, usuwanie zmarszczek laserem CO2, laserowa likwidacja zmarszczek więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Sopot, ul. Armii Krajowej 116/5

Derm-Al

4,8 / 5  (786 opinii)  rozwiń
 • Twarz - usuwanie zmarszczek laserem od 800 zł
 • Czoło - usuwanie zmarszczek laserem od 400 zł
 • Okolice oczu - usuwanie zmarszczek laserem od 300 zł
 • Policzki - usuwanie zmarszczek laserem od 600 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa) zadzwoń

Laser frakcyjny CO2 w Gdańsku - informacje

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Laserowe usuwanie zmarszczek zwane jest również zabiegiem fotoodmładzania i dotyczy skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W metodzie tej stosuje się różnego rodzaju systemy laserowe (laser KTP, laser neodymowo-yagowy Nd:YAG, laser ablacyjny CO2, laser frakcyjny CO2 oraz tzw. intensywne źródła światła (IPL, VPL). Efekty laserowego usuwania zmarszczek widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak czasami może być konieczne wykonanie serii kilku zabiegów. Zabieg laserowego usuwania zmarszczek wykonywany jest bez znieczulenia lub przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Trwa od 15 do 60 minut i wykonuje go lekarz specjalista medycyny estetycznej. Zabieg przyczynia się również do wyrównania kolorytu skóry i zwiększenia jej napięcia.

Laserowe usuwanie zmarszczek – placówki w Gdańsku, które mają zabieg w swojej ofercie

Centrum Zdrowia i Piękna H&B MED w Gdańsku to placówka medyczna, specjalizująca się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, która w swojej ofercie ma zabieg laserowego usuwania zmarszczek. Do zabiegu w ośrodku tym używa się laserów Syneron eMAX (zabieg Triniti), frakcyjnego CO2, frakcyjnego SCITON oraz lasera Zaffiro. Doboru odpowiedniego sprzętu dokonuje lekarz specjalista w trakcie konsultacji poprzedzającej zabieg.

Centrum Medycyny Estetycznej Laseroterapii La Nika w Gdańsku to ośrodek, świadczący usługi medyczne z zakresu medycyny estetycznej. Zmarszczki w placówce tej likwidowane są m.in. za pomocą iniekcji preparatów zawierających kwas hialuronowy oraz lasera frakcyjnego Icon Lux 1540 firmy Palomar. Oprócz usuwania zmarszczek w klinice tej laser Icon Lux 1540 stosowany jest także do usuwanie blizn (potrądzikowych, pourazowych, pooparzeniowych, pooperacyjnych), obkurczenia powłok brzusznych po ciąży oraz likwidacji rozstępów.

Clinica Dermatologica w Gdańsku to placówka medyczna, która w swojej ofercie posiada zabiegi związane z szeroko pojętą estetyką ciała. Laserowe usuwanie zmarszczek wykonywane jest tu ca pomocą lasera KTP, lasera neodymowo-yagowego, lasera ablacyjny CO2 oraz lasera frakcyjny CO2. Oprócz likwidacji zmarszczek, użycie powyższych laserów daje także efekt odmłodzenia i regeneracji skóry oraz zwiększenia jej napięcia (poprzez oddziaływanie na kolagen).

Porównanie cen zabiegu laserowego usuwania zmarszczek w Gdańsku i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak
W Gdańsku cena zabiegu laserowego usunięcia zmarszczek wynosi od 500 do 6 000 zł (w zależności od wielkości obszaru który ma być poddany zabiegowi). Ceny tego rodzaju zabiegu w Wielkiej Brytanii są dużo wyższe - w londyńskiej klinice PHI Clinic ceny laserowego usuwania zmarszczek rozpoczynają się od 200 funtów (od ok. 2 700 zł).

Laserowe usuwanie zmarszczek - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 400 zł do 1 500 zł
 • Warszawa od 150 zł do 8 500 zł
 • Kraków od 100 zł do 1 800 zł
 • Wrocław od 200 zł do 2 199 zł
 • Łódź od 300 zł do 3 000 zł
 • Katowice od 350 zł do 1 590 zł
 • Białystok od 300 zł do 2 200 zł
 • Poznań od 300 zł do 3 000 zł
 • Częstochowa od 300 zł do 1 800 zł
 • Lublin od 200 zł do 1 200 zł
 • Tychy od 200 zł do 1 400 zł
 • Zielona Góra od 300 zł do 1 500 zł
Laserowe usuwanie zmarszczek cena »

Usługa laserowe usuwanie zmarszczek w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmarszczek w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Gdynia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.