Laserowe usuwanie zmian skórnych Częstochowa

likwidacja zmiany skórnej laserem, leczenie zmian skórnych laserem, usunięcie zmiany skórnej laserem CO2 więcej »

Filtruj wyniki:
Częstochowa, ul. Sobieskiego 84

SURGICA Pawełczak

4,6 / 5  (65 opinii)  rozwiń
 • Przebarwienia skórne - leczenie laseremzadzwoń
 • Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem od 250 zł
 • Znamiona skórne nie zawierające barwnika - usuwanie laserem od 250 zł
 • Włókniaki - usuwanie laserem od 250 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  100 zł
Częstochowa, ul. Kiedrzyńska 64

Bellazone

4,7 / 5  (22 opinii)  rozwiń
 • Laserowe usuwanie zmian skórnych od 300 zł
 • Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem od 300 zł
 • Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem od 300 zł
 • Znamiona skórne nie zawierające barwnika - usuwanie laserem od 300 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  150 zł

Laserowe usuwanie zmian skórnych Częstochowa - informacje

Kadra w Bellazone Kadra w Bellazone

Osoby, które chciałyby pozbyć się brodawek, włókniaków i naczyniaków inną metodą niż skalpel, mogą zdecydować się na laserowe usuwanie zmian skórnych. Usunąć laserem można również nieestetyczne znamiona barwnikowe w miejscach zwykle wyeksponowanych, m.in. na twarzy i dłoniach. Lekarze medycyny estetycznej korzystają najczęściej z lasera CO2 generującego wnikające wgłąb tkanek i zamykające naczynia ciepło, co w efekcie prowadzi do likwidacji zmiany skórnej. Po zabiegu trzeba przestrzegać zaleceń lekarza.

Laserowe usuwanie zmian skórnych w częstochowskich klinikach

W częstochowskim Gabinecie Kosmetyki Laserowej Studio Laser pacjenci mogą usunąć plamy starcze, które często umiejscawiają się na twarzy. Placówka dysponuje urządzeniem IPL- Quantum SR. Zabiegi zwykle należy kilkukrotnie powtarzać do osiągnięcia zamierzonego efektu. Terapia laserem jest tu wykorzystywana także do laserowego zamykania naczynek krwionośnych. Lekarze stosują wtedy Laser ND:YAG GEMINI KTP lub IPL Quantum SR.

Lekarz dr Joanna Magdziarz-Orlitz, która brała udział w sympozjum pt. "Postępy w diagnostyce i Leczeniu zmian chorobowych i nowotworów skóry wywołanych promieniami UV", proponuje pacjentom usuwanie blizn i rozstępów laserem frakcyjnym MOSAIC F1. Lekarz pracuje w Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Solmed. Współpracownikiem dr Orlitz jest dermatolog dr Elżbieta Petryńska, która ukończyła kurs pt. "Diagnostyka dermatoskopowa zmian barwnikowych skóry". W Solmed dostępne są też takie zabiegi jak laserowe usuwanie przebarwień na skórze i leczenie trądziku różowatego laserem.

Lekarze dr Krystyna Hubicka i dr Robert Hubicki z Częstochowy zajmują się laseroterapią znamion naskórkowych. Pacjenci mogą umówić się na usunięcie przebarwień laserem Varlite w Gabinecie Medycyny Estetycznej Laser-med. Popularny zabiegiem jest tu depilacja laserowa owłosienia m.in. na nogach. Po zlikwidowaniu znamion można jeszcze poddać się zabiegowi fotoodmładzania twarzy VPL. Fotoodmładzanie jest zalecane także w przypadku niewielkich przebarwień, ponieważ poprawia koloryt skóry twarzy i automatycznie rozjaśnia jego niedoskonałości.

Gabinet dermatologiczny Kinga Nicer&Arkadiusz Nicer oferuje zabiegi laseroterapii przy użyciu lasera CO2 w terapii drobniejszych defektów skóry. Gabinet dysponuje laserem IPL z głowicą Pixel 2940 do laserowego wygładzania zmarszczek. Dermatolog i wenerolog dr Kinga Nicer usuwa zmiany skórne, mi.in. brodawki przy pomocy krioterapii, a jej współpracownik dr Arkadiusz Nicer proponuje pacjentom tradycyjne chirurgiczne usunięcie znamiona.

Laserowe usuwanie zmian skórnych jest możliwe w Centrum Medycznym Veno-Med w Lublińcu położonym ok. 30 km od Częstochowy. Pracuje tu lekarz medycyny estetycznej i chirurg dr Bożena Jendrysik, która należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej. W Veno-Med stosuje laser CO2 frakcyjny w redukcji przerośniętych blizn i keloidów, a także wykonuje zabieg laserowego usunięcia blizn potrądzikowych. Placówka dysponuje niemieckim laserem firmy Asclepion. W Veno-Med można usunąć laserem takie zmiany jak kępki żółte, kaszaki i włókniaki.

Centrum Laseroterapii i Ultrasonografii Esmed posiada w ofercie usuwanie piegów laserem. Z dobrodziejstwa technologii laserowej mogą skorzystać też pacjenci z ostudą czy z przebarwieniami posłonecznymi spowodowanymi światłem UV. Pracuje tu lekarz dr Lucyna Kopeć-Pogorzelska, która posiada certyfikat z kursu praktyczno-teoretycznego pt."Biceutyka interaktywna. Innowacyjne zabiegi w procesach starzenia się i problemach elastycznych skóry". W przypadku zmian pigmentowych zalecane jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu laseroterapii. 

Leczenie zmian skórnych laserem w Częstochowie i w Wielkiej Brytanii

Kadra w Bellazone Kadra w Bellazone

Usuwanie znamion skórnych laserem  w Polsce jest dużo tańsze niż za granicą. W angielskiej klinice Elan Medical Skin Clinic - Rayleigh w Essex koszt usunięcia znamiona laserem zaczyna się od 1300 zł. Polskie ceny laserowych zabiegów medycyny estetycznej i dermatologii przyciągają tu wielu pacjentów z zagranicy. Turyści medyczni maja możliwość usunięcia kilku zmian skórnych laserem frakcyjnym podczas pobytu w Polsce i tym samym zaoszczędzenia sporej kwoty. Przy okazji korzystania z usług medycznych można zwiedzić Częstochowę - miasto znane z pielgrzymek i Klasztoru na Jasnej Górze z podziwianym przez tysiące ludzi obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej. Poznawanie miasta można też połączyć z wędrówką jednym ze szlaków Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, np. Szlak Orlich gniazd czy Szlak Jury Wieluńskiej.

Laserowe usuwanie zmian skórnych - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 50 zł do 800 zł
 • Józefosław od 200 zł
 • Warszawa od 100 zł do 10 000 zł
 • Kraków od 50 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 90 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 50 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 100 zł do 1 300 zł
 • Poznań od 50 zł do 1 900 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 1 500 zł
 • Kielce od 150 zł do 900 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 900 zł
 • Białystok od 50 zł do 1 300 zł
Laserowe usuwanie zmian skórnych cena »

Usługa laserowe usuwanie zmian skórnych w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmian skórnych w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.