Laserowe usuwanie zmian skórnych Łódź

Synonimy: likwidacja zmiany skórnej laserem, leczenie zmian skórnych laserem, usunięcie zmiany skórnej laserem CO2 więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Laserowe usuwanie zmian skórnych Łódź - informacje

Kadra w Medical Margaret Spa Kadra w Medical Margaret Spa

Za pomocą lasera CO2 zmiany skórny są usuwane w sposób nieinwazyjny, bezpieczny oraz dokładny - w trakcie jednego zabiegu. Powtórną procedurę stosuje się tylko w przypadku zmian pochodzenia wirusowego. Laser w dermatologii stosowany jest od roku 1964 i jest dobrą alternatywą zabiegów chirurgicznych.

Zabiegi laserowe na zamiany skórne

Cuspis to Wielospecjalistyczny, Diagnostyczno-Zabiegowy Gabinet Lekarski, gdzie z zakresu zabiegów dermatochirurgicznych lekarz wykonuje laserowe usuwanie zmian skórnych przy użyciu lasera CO2. Pacjent może pozbyć się w taki sposób: brodawek, kurzajek i znamion a także włókniaków, odcisków i niektórych zmian barwnikowych czy blizn. Zabiegi takie wykonuje tutaj dr n. med. Michał Chwałkiewicz, specjalista chirurgii ogólnej (od 2008 roku), który swoje doświadczenie zdobywał, pracując jako starszy specjalista w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Politechniki Łódzkiej. Odbył także wiele kursów szkoleniowych z dermatologii estetycznej, np. szkolenie pt. "Zabiegi laserowe w dermatologii estetycznej" w 2008 roku.

W klinice Ray.Med wykonywane są m.in. zabiegi z zakresu chirurgii skóry, do których należy laserowa likwidacja zmian skórnych, czyli brodawek, łagodnych znamion skórnych, stanów przednowotworowych oraz drobnych naczyniaków, kępek żółtych i odcisków. Lekarz wykorzystuje tutaj laser ablacyjny CO2. Ponadto w ofercie kliniki jest również usuwanie zmian skórnych chirurgicznie oraz elektrokoagulacja. Pacjentami zajmuje się m.in. dr n. med. Małgorzata Berner-Rutkowska, specjalista dermatologii i wenerologii, która swojego fachu uczyła się w Klinice Uniwersyteckiej oraz na licznych kursach z zakresu medycyny estetycznej.

Gabinet Medycyny Estetycznej Nefretete posiada na wyposażeniu laser CO2, którym lekarz specjalista wykonuje różnorodne zabiegi, m.in. leczy jego światłem zmiany skórne tj. znamiona, zmiany barwnikowe, brodawki a także kurzajki, niektóre blizny i rogowacenie słoneczne. Ponadto przy pomocy lasera VPL można umówić się tutaj na zabieg usuwania zmian naczyniowych czy leczenia trądziku młodzieńczego. W zabiegach laserowych specjalizuje się tutaj dr Mariusz Wojtczak, specjalista chirurgii ogólnej I stopnia od 2000 roku, który swoje doświadczenie m.in. z zakresu zabiegów laserowych zdobywał, pracując w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Politechniki Łódzkiej.

W Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Senses Clinic mieszczącej się w Zgierzu (12 km od Łodzi) z zabiegów chirurgii estetycznej usuwanie różnorodnych zmian skórnych odbywa się zarówno za pomocą lasera, jak i poprzez chirurgiczne wycięcie. Pacjent na taki zabieg może umówić się tutaj do dr. Sławomira Wawrzyńczaka, specjalisty chirurgii ogólnej oraz lekarza medycyny estetycznej. W swoich dziedzinach doszkalał się na licznych kursach, szkoleniach i konferencjach, z których posiada certyfikaty potwierdzające jego umiejętności. Specjalizuje się m.in. w zabiegach laseroterapii, a także w innych z zakresu medycyny estetycznej.

Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Politechniki Łódzkiej wśród różnych poradni posiada poradnie dermatologiczną, w ramach której przeprowadzane są zabiegi dermatochirurgiczne usuwające zmiany skórne, tj. brodawki zwykłe i płaskie, znamiona skórne, włókniaki czy zmiany przednowotworowe skóry. Do takich zabiegów wykorzystywany jest tutaj laser CO2, który obok innych laserów znajduje się na wyposażeniu centrum. Jednym z dermatologów, wykonującym takie zabiegi, jest dr n. med. Anna Erkiert-Polguj, specjalista dermatologii i wenerologii od 2012 roku, która doświadczenie w swojej dziedzinie zdobywała w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W łódzkim Centrum Estetyki Beauty likwidacja zmian skórnych odbywa się za pomocą lasera erbowo-yagowego Fotona Spectro SP. Lekarz przy jego pomocy usuwa: brodawki łojotokowe i płaskie, piegi starcze, znamiona naskórkowe oraz kępki żółte, prosaki i włókniaki miękkie i twarde. Pacjentami zajmuje się tutaj m.in. dr Zbigniew Pietrzak, dermatolog i lekarz medycyny estetycznej. Doświadczenie w swoich dziedzinach medycyny zdobywał w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz w Szpitalu MSWiA w Łodzi.

Cena likwidacji zmiany skórnej za pomocą lasera w Łodzi i za granicą

Szpital Salve - dr n. med. Sławomir Sobkiewicz [ginekolog-położnik] Szpital Salve - dr n. med. Sławomir Sobkiewicz [ginekolog-położnik]

W Łodzi za usuniecie zmiany skórnej za pomocą lasera pacjent zapłaci kwotę od 100 zł (np. w Cuspis). Za granicą jest to cena 350€ za usuniecie jednej zmiany laserem CO2 w Clinique des Champs Elysees w Paryżu.

Laserowe usuwanie zmian skórnych - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 90 zł do 2 000 zł
 • Tarnowo Podgórne od 50 zł do 300 zł
 • Plewiska od 50 zł
 • Warszawa od 99 zł do 10 000 zł
 • Kraków od 50 zł do 1 500 zł
 • Wrocław od 50 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 100 zł do 1 300 zł
 • Poznań od 50 zł do 1 900 zł
 • Częstochowa od 50 zł do 2 200 zł
 • Bydgoszcz od 70 zł do 1 500 zł
 • Kielce od 150 zł do 900 zł
 • Tychy od 200 zł do 1 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa laserowe usuwanie zmian skórnych w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmian skórnych w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska