Laserowe usuwanie zmian skórnych Poznań

likwidacja zmiany skórnej laserem, leczenie zmian skórnych laserem, usunięcie zmiany skórnej laserem CO2 więcej »

Filtruj wyniki:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Środa Wielkopolska, ul. Kilińskiego 23

Med & Spa

4,7 / 5  (64 opinii)  rozwiń
 • Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem od 100 zł
 • Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem od 100 zł
 • Włókniaki - usuwanie laserem od 100 zł
 • Rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem od 100 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa) zadzwoń

Laserowe usuwanie zmian skórnych Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna

Obecnie coraz rzadziej usuwa się chirurgicznie takie zmiany skórne jak włókniaki, brodawki i naczyniaki. Nowoczesnym i popularnym rozwiązaniem jest laser dermatochirurgiczny do usuwania znamion skórnych, dzięki któremu zabieg jest mniej inwazyjny, a efekty leczenia znacznie lepsze. Usunięcie zmiany skórnej laserem CO2 jest poprzedzone znieczuleniem w postaci Lignokainy w kremie lub w zastrzyku. Czasem zachodzi potrzeba powtórzenia zabiegu. Po nim należy stosować się do zaleceń lekarza, aby proces gojenia przebiegał bez powikłań.

Laserowe usuwanie zmian skórnych w poznańskich klinikach

Bezoperacyjne leczenie łagodnych (nienowotworowych) zmian skórnych metodą laseroterapii w Poznaniu jest w oferice prywatnej kliniki chirurgii plastycznej Mandala  Beauty Clinic, o której można poczytać w magazynie High Living na temat możliwości medycyny estetycznej. Pracuje tu lekarz medycyny estetycznej dr Małgorzata Woźniak-Myszka. Klinika dysponuje urządzeniem Biopixel do laserowych zabiegów dermatochirurgicznych. Lekarze proponują m.in. usuwanie zmian skórnych laserem frakcyjnym Fraxel.

Usuwanie zmian skórnych niezłośliwych laserem ablacyjnym CO2 jest możliwe u lekarza dr Ilony Osadowskiej, która przyjmuje pacjentów w prywatnych gabinetach w kilku miastach Polski, m.in. w Poznaniu. Lekarz posiada certyfikat ze szkolenia pt. "Biorestrukturyzacja zwiotczałych tkanek ciała preparatem Skin-R, biostymulacja skóry preparatem Skin-B." W gabinecie medycyny estetycznej usuwane są znamiona barwnikowe laserem ablacyjnym Er:YAG. Lekarze z gabinetu Dr Osadowska wykonują także usuwanie włókniaków lancetronem, tzw. metodą elektrochirurgiczną.

Laserowym usuwaniem zmian skórnym zajmuje się też Centrum Medycyny Estetycznej Estime, gdzie pracuje dermatolog dr Julita Wołowiec  - uczestniczka sympozjum naukowego we Wrocławiu pt. "Dermatoskopia w praktyce dermatologicznej". Lekarze z Estime wykonują również zabiegi estetyczne, np. laserowe usuwanie rozstępów urządzeniem Palomar star lux 500. Popularne jest usuwanie blizn potrądzikowych mikrowiązkami laserowymi.

Na usunięcie zmiany skórnej laserem CO2 można umówić się w klinice medycyny estetycznej Beauty Factory Fabryka Urody. Dermatolog dr Jarosław Juska, który uczestniczył w szkoleniu pt. "Lasery w Dermatologii", stosuje laser frakcyjny w usuwaniu kłykcin. Oprócz tego pacjenci mogą poddać się laserowemu usunięciu przebarwień i wyrównaniu kolorytu skóry twarzy. W Beauty Factory dostępny jest też laser diodowy do zamykania naczynek oraz laser IPL do fotoodmładzania i redukcji zmarszczek.

W Poznaniu znajduje się jeszcze Centrum Medycyny Estetycznej ProEstetica, w którym pracują dermatolog dr Ewa Stawicka oraz chirurg dr Rafał Prager. Lekarze proponują pacjentom ze zmianami skórnymi usuwanie laserowe, np. zmiana guzkowa skóry. Dr Stawicka jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów estetycznych, natomiast dr Prager uczestniczył w III Międzynarodowej Konferencji "Lasery i inne źródła energii w medycynie estetycznej". Gabinet PoEstetica wyposażony jest w laser CO2 Mixel do usuwania blizn pourazowych.

Dermatolog dr Iwona Stajkowska, która pracuje w gabinecie dermatologicznym Mediwa dermestetica, oferuje takie zabiegi jak usunięcie odcisków laserem UltraFrax 300 czy wycięcie brodawki metodą laserową. W gabinecie Mediwa pacjenci mogą też zapisać się na zabiegi  nowoczesnym e-light IPL+RF medycznym IPLem MedPL 2000 do przebarwień posłonecznych. Dr Stajkowska stosuje laser dermatochirurgiczny do usuwania znamion skórnych. Laseroterapia posiada wiele zastosowań w medycynie estetycznej i dermatologii, m.in. pomaga również wyeliminować tzw. napadowe czerwienienie się.

Zmiany skórne - leczenie laserem frakcyjnym w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Kadra w Medi Art Institute Kadra w Medi Art Institute

Laseroterapia zmian skórnych jako alternatywa chirurgicznego wycięcia jest znana w całej Europie, ale należy zwrócić uwagę na ogromną dysproporcję cen zabiegów laserem CO2 w poszczególnych krajach. Polska jest jednym z najtańszych państw, jeśli chodzi o tę metodę leczenia. Przykładowo, szkocka klinika Kings Cosmetic Clinic oferuje zabieg laserowy w cenie od 1845 do 3162 zł. Turyści medyczni chętnie wybierają kliniki w Polsce, gdzie mogą usunąć brodawki, znamiona lub blizny dużo taniej niż w UK. Dodatkowo mogą oni liczyć na pomoc w zakwaterowaniu i adaptacji w Poznaniu. Zabieg laserem CO2 można połączyć ze zwiedzaniem miasta. W Poznaniu warto zwiedzić Palmiarnię poznańską i fortyfikację Twierdzy Poznań. Turyści chętnie odwiedzają także Bazylikę Archikatedralną Świętych Apostołów Piotra i Pawła oraz Basztę Katarzynek z XV wieku.

 

Laserowe usuwanie zmian skórnych - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 50 zł do 1900 zł
 • Józefosław od 200 zł
 • Warszawa od 100 zł do 10000 zł
 • Kraków od 100 zł do 500 zł
 • Łódź od 90 zł do 2000 zł
 • Wrocław od 50 zł do 1200 zł
 • Katowice od 200 zł do 1300 zł
 • Częstochowa od 50 zł do 800 zł
 • Kielce od 150 zł do 900 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 1500 zł
 • Tychy od 300 zł do 1000 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 900 zł
Laserowe usuwanie zmian skórnych cena »

Usługa laserowe usuwanie zmian skórnych w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmian skórnych w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.