Laserowe usuwanie zmian skórnych Ruda Śląska i okolice

Synonimy: likwidacja zmiany skórnej laserem, leczenie zmian skórnych laserem, usunięcie zmiany skórnej laserem CO2 więcej »

Bezpośrednio w Rudzie Śląskiej nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe usuwanie zmian skórnych, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 20 innych klinik z okolicy Rudy Śląskiej. Laserowe usuwanie zmian skórnych można przeprowadzić m.in. w Skin Laser Lubelscy - Katowice w Katowicach (12 km od Rudy Śląskiej) w cenie 150 zł lub w Body Care Clinic w Katowicach (12 km od Rudy Śląskiej) gdzie cena za laserowe usuwanie zmian skórnych wynosi 200 zł. W wymienionej placówce laserowe usuwanie zmian skórnych wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:

Oferujesz laserowe usuwanie zmian skórnych w Rudzie Śląskiej?

Usługa laserowe usuwanie zmian skórnych w Rudzie Śląskiej jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska