Laserowe usuwanie zmian skórnych Strzelce Opolskie i okolice

Synonimy: likwidacja zmiany skórnej laserem, leczenie zmian skórnych laserem, usunięcie zmiany skórnej laserem CO2 więcej »

Bezpośrednio w Strzelcach Opolskich nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe usuwanie zmian skórnych, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Strzelec Opolskich. Laserowe usuwanie zmian skórnych można przeprowadzić m.in. w Drzazga Clinic w Chorzowie (52 km od Strzelec Opolskich) w cenie 100 zł lub w Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art w Raciborzu (47 km od Strzelec Opolskich) gdzie cena za laserowe usuwanie zmian skórnych wynosi 50 zł. W wymienionej placówce laserowe usuwanie zmian skórnych wykonuje dermatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki:
Knurówul. Kazimierza Wielkiego 13

Centrum Zdrowia Sanvita

ocena 4.0 / 5 (2 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
  • Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem od 100 zł
  • Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem od 100 zł
  • Znamiona skórne nie zawierające barwnika - usuwanie laserem od 100 zł
  • Włókniaki - usuwanie laserem od 100 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  bezpłatnie

Usługa laserowe usuwanie zmian skórnych w Strzelcach Opolskich jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska