Laserowe usuwanie zmian skórnych Strzelce Opolskie i okolice

Synonimy: likwidacja zmiany skórnej laserem, leczenie zmian skórnych laserem, usunięcie zmiany skórnej laserem CO2 więcej »

Bezpośrednio w Strzelcach Opolskich nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe usuwanie zmian skórnych, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Strzelec Opolskich. Laserowe usuwanie zmian skórnych można przeprowadzić m.in. w Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Derm&Art w Raciborzu (47 km od Strzelec Opolskich) w cenie 50 zł lub w Klinika AKMED w Gliwicach (36 km od Strzelec Opolskich) gdzie cena za laserowe usuwanie zmian skórnych wynosi 300 zł. W wymienionej placówce laserowe usuwanie zmian skórnych wykonuje dermatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska