Laserowe usuwanie zmian skórnych Szczecin

likwidacja zmiany skórnej laserem, leczenie zmian skórnych laserem, usunięcie zmiany skórnej laserem CO2 więcej »

Filtruj wyniki:
Szczecin, ul. Jagiellońska 77

Esteticon

4,7 / 5  (41 opinii)  rozwiń
 • Laserowe usuwanie zmian skórnych od 200 zł
 • Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem od 200 zł
 • Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem od 200 zł
 • Znamiona skórne nie zawierające barwnika - usuwanie laserem od 200 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  150 zł

Laserowe usuwanie zmian skórnych Szczecin - informacje

Gabinet zabiegowy w Esteticon Gabinet zabiegowy w Esteticon

Włókniaki, brodawki różnego typu, naczyniaki rubinowe czy znamiona barwnikowe - takie i inne zmiany skórne można bezpiecznie i w sposób niechirurgiczny usunąć laserem. Szczecińscy dermatolodzy zapraszają do swoich gabinetów wszystkie osoby, chcące pozbyć się niechcianych i szpecących zmian występujących na skórze.

Wyleczyć zmiany skórne laserem

Klinika Zawodny Estetic z różnorodnych zabiegów estetycznych i chirurgicznych posiada w swojej ofercie chirurgię laserową, w której lekarz wykorzystuje nowoczesne urządzenie - laser CO2 BTL-UML 25. Za jego pomocą usuwa takie zmiany skórne jak: włókniaki, brodawki łojotokowe, naczyniaki rubinowe oraz modzele, ziarniaki naczyniowe, nadziąślaki i wiele innych. Dodatkowo niektóre zmiany skórne usuwane są tutaj chirurgicznie. Zabiegi wykonuje dr n. med. Piotr Zawodny, lekarz medycyny estetycznej (posiadający certyfikat) oraz specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej doszkalał się na licznych kursach i kongresach w Polsce i za granicą, m.in. w Monte Carlo i Paryżu.

W Gabinecie Medycyny Estetycznej Laser Clinic do usuwania zmian skórnych wykorzystuje się laser chirurgiczny CO2. Lekarz wykorzystuje go do leczenia brodawek łojotokowych oraz włókniaków miękkich i twardych z różnych części ciała. Ponadto w taki sposób usunie także znamiona barwnikowe oraz brodawki wirusowe. Jednym z lekarzy, wykonującym takie zabiegi, jest tutaj dr n. med. Sebastian Kulesza, specjalista dermatologii (I stopnia od 1999 roku) oraz dermatologii i wenerologii (od 2005 roku), który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 2004 roku. Z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej doszkalał się na wielu kursach i szkoleniach.

Centrum Dermatologii Laserowej, Estetycznej i Dermatochirurgii Laser-Medica oferuje swoim pacjentom usuwanie zmian skórnych za pomocą światła laserowego (laser CO2 - Ultrapuls). Zabiegom mogą poddać się pacjenci chcący pozbyć się m.in. włókniaków, naczyniaków rubinowych, brodawek wirusowych a także brodawek narządów płciowych, niektórych znamion barwnikowych i niektórych blizn. Pacjentami zajmuje się tutaj m.in. dr n. med. Sylwia Farfał-Kałucka, specjalista dermatologii i wenerologii od roku 2007, która swój staż specjalizacyjny odbywała w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PAM. Ponadto posiada w swoim dorobku wiele certyfikatów z odbytych szkoleń, np. zaświadczenie z 2006 roku o ukończeniu kursu obsługi systemów laserowych CO2.

Na likwidacje niechcianych zmian skórnych z różnych części ciała można umówić się także do gabinetu Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dermestetic, gdzie lekarz pracuje na laserze CO2 frakcyjnym, wykonując nim zabiegi na twarz i ciało. Usuwa z różnych okolic brodawki, włókniaki, gruczolaki a także niektóre znamiona, nerwiakowłókniaki, bliznowce oraz kępki żółte. Lekarzem tym jest dr Joanna Stosio-Rostecka, specjalista dermatologii i wenerologii (od 2007 roku), która z dermatologii estetycznej i laseroterapii doszkalała się na licznych kursach, czego przykładem mogą być certyfikaty z odbytych w Łodzi szkoleń w 2008 roku z zakresu technik laserowych w dermatologii estetycznej.

W Instytucie Zdrowia i Urody Laser Studio można umówić się na zabiegi z zakresu chirurgii laserowej, w ramach których za pomocą specjalistycznego lasera lekarz pozbędzie się takich zmian, jak: tłuszczaki, rogowacenia słoneczne, brodawki łojotokowe a także kłykciny i odciski. Laserem usunie także blizny, rozstępy oraz zmiany potrądzikowe. Zabiegi wykonuje dr Zbigniew Matuszewski, lekarz medycyny estetycznej, specjalizujący się w chirurgii laserowej. Swoją bogatą wiedze z tej dziedziny przekazuje innym lekarzom z Polski i z zagranicy, poznającym tajniki medycyny estetycznej.

Gabinet Dermatologii Ogólnej, Estetycznej i Laseroterapii Medycyna Piękna proponuje z zakresu laseroterapii zabiegi laserem CO2 usuwające różnorodne zamiany skórne na twarzy, rękach, powiekach oraz innych częściach ciała. Zlikwidowane zostaną w taki sposób m.in. kępki żółte, łagodne nowotwory skóry oraz zmiany hiperkeratotyczne. Pacjentów leczy dr n. med. Magdalena Popko, specjalista dermatologii i wenerologii, która doświadczenie zdobywała w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Ile kosztuje usunięcie zmiany skórnej w szczecińskich gabinetach, a ile w gabinetach za granicą?

Sala operacyjna w Dom Lekarski Centrum Medyczne Sala operacyjna w Dom Lekarski Centrum Medyczne

Za zlikwidowanie pojedynczej zmiany skórnej pacjent w Szczecinie musi zapłacić od 100 do 300 zł (np. w Klinika Zawodny Estetic), natomiast za granicą na taki sam zabieg wyda od £90 do £180 (w Tooting Medical Centre w Londynie).

Laserowe usuwanie zmian skórnych - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 100 zł do 600 zł
 • Józefosław od 200 zł
 • Warszawa od 100 zł do 10 000 zł
 • Kraków od 50 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 90 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 50 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 100 zł do 1 300 zł
 • Częstochowa od 50 zł do 800 zł
 • Poznań od 50 zł do 1 900 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 2 000 zł
 • Kielce od 150 zł do 900 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 400 zł
 • Białystok od 50 zł do 1 300 zł
Laserowe usuwanie zmian skórnych cena »

Usługa laserowe usuwanie zmian skórnych w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmian skórnych w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Autor: