Laserowe usuwanie zmian skórnych Tarnowo Podgórne i okolice

Synonimy: likwidacja zmiany skórnej laserem, leczenie zmian skórnych laserem, usunięcie zmiany skórnej laserem CO2 więcej »

Bezpośrednio Tarnowo Podgórne nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe usuwanie zmian skórnych, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 12 innych klinik z okolicy Tarnowo Podgórne. Laserowe usuwanie zmian skórnych można przeprowadzić m.in. w Medikor w Poznaniu (19 km od Tarnowo Podgórne) w cenie 400 zł lub w Klinika Piękna Derm Expert w Poznaniu (19 km od Tarnowo Podgórne) gdzie cena za laserowe usuwanie zmian skórnych wynosi 150 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska