Laur Estetic - cennik

poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Gabinet Laur Estetic może się poszczycić szeroką gamą zabiegów odmładzających, upiększających i korygujących niedoskonałości skóry oraz sylwetki pacjentów. Posiadamy wysokiej jakości preparaty i aparaturę medyczną, dzięki której bezpiecznie i z dużą skutecznością leczymy schorzenia skórne i wygładzamy zmarszczki. Spłycamy bruzdy przy zastosowaniu toksyny botulinowej (Botoxu), przy jej pomocy korygujemy również zmarszczki mimiczne, tzw. kurze łapki oraz zmarszczki wokół ust, nosa i na czole. U pacjentów z nadmiernym napięciem pasm mięśnia szerokiego szyi likwidujemy zmarszczki szyi, podnosimy także opadające kąciki ust i niwelujemy zmarszczki nad górną wargą. Z kolei u osób pragnących poprawić jędrność skóry i przywrócić jej blask, a także u pacjentów z miejscowym nagromadzeniem zbędnej tkanki tłuszczowej przeprowadzamy mezoterapię. W celu odmłodzenia skóry wykorzystujemy także wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Przy ich pomocy spłycamy średnie i głębokie zmarszczki na twarzy – głębsze zmarszczki w okolicy oczu i na czole oraz głębokie bruzdy w okolicy nosowo-wargowej. Spłycamy także zagłębienia w okolicy skroniowej, korygujemy nierówną linię żuchwy oraz usuwamy zmarszczki poniżej kątów ust. Dzięki wypełniaczom możemy również wymodelować owal twarzy, zwiększyć objętość ust oraz odmłodzić skórę powierzchni dłoni.

Pacjentom, którzy zaobserwowali u siebie utratę objętości tkanek, możemy zaproponować innowacyjny zabieg Sculptra. Z kolei osoby chcące pozbyć się miejscowego nagromadzenia zbędnej tkanki tłuszczowej mogą skorzystać z niechirurgicznej metody usuwania tłuszczu z miejsc takich jak brzuch, pośladki czy podbródek – lipolizy z użyciem preparatu Aqualyx. W ofercie naszego gabinetu znajduje się również laserowe wybielanie zębów. Jednym z posiadanych przez nas urządzeń jest nowoczesna lampa Beyond, dzięki której pacjenci mogą wybielić zęby od 5 do nawet 14 odcieni w skali Vita. Najczęściej wybielamy zęby w trybie jednowizytowym.

Co leczymy

W naszym gabinecie pacjenci znajdą pomoc w każdym przypadku wymagającym leczenia dermatologicznego. Jedną ze stosowanych przez nas metod jest peeling chemiczny polegający na aplikacji kwasów – oferujemy kilka rodzajów zabiegów dopasowanych indywidualnie do potrzeb każdej osoby. Przy pomocy peelingów poprawiamy stan skóry, rozjaśniamy przebarwienia, a także zwężamy rozszerzone pory i niwelujemy łojotok. Poprzez terapię z wykorzystaniem peelingu Retises CT leczymy hiperpigmentację i objawy starzenia się skóry, natomiast stosowane przez nas peelingi Kwas TCA i Yellow peel pomagają zwalczać trądzik oraz usuwać blizny i przebarwienia po trądziku. Cechują się dużą skutecznością także przy leczeniu plam barwnikowych na dłoniach, dekolcie i twarzy. Glykopeel działa rozjaśniająco i oczyszczająco, natomiast peeling kwasem migdałowym ma działanie rewitalizujące i bakteriobójcze. Do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu i likwidacji plam posłonecznych stosujemy Nanopeel Eye – peeling skuteczny w niwelowaniu prosaków, melasmy, a także dyschromii.

Wykorzystujemy toksynę botulinową w terapii leczenia nadmiernej potliwościdłoni, dołów pachowych oraz stóp. Wykonujemy zabiegi mezoterapii u pacjentów zmagających się z nadmiernym wypadaniem włosów. Mezoterapia jest również metodą, jaką stosujemy w celu zwalczania cellulitu. Pacjenci uskarżający się na przebarwienia powstałe na podłożu hormonalnym mogą poddać się u nas terapii z zastosowaniem preparatów Cosmelan i Dermamelan. Prócz usuwania plam barwnikowych uzyskujemy dzięki nim efekt zwężenia porów i regulację wydzielania łoju.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna estetyczna

Prezentowany cennik Laur Estetic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska