Leczenie AMD Warszawa

Synonimy: leczenie zwyrodnienia plamki żółtej, leczenie zwyrodnienia plamki związanej z wiekiem, leczenie Age-related Macular więcej »

Filtruj wyniki
Pacjenci z Warszawy wybierają także placówki z Łodzi (119 km od Warszawy)
Łódź

Pulsmed

ocena 4.7 / 5 (24 opinie) - zobacz opinie » zobacz »

Jeden z najstarszych ośrodków prywatnych w Łodzi, Szpital Prywatny Pulsmed, gwarantuje Państwu profesjonalną opiekę medyczną z zakresu… więcej »

Łódź ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Pacjenci szukali zabiegu leczenie amd także w miastach pobliżu Warszawy, takich jak: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki lub Mińsk Mazowiecki.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.