Leczenie bruksizmu toksyną botulinową Poznań

Synonimy: bruksizm leczenie botoxem, zgrzytanie zębami leczenie botoksem

Filtruj wyniki
Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Warszawy (278 km od centrum Poznania)
Warszawaul. Trakt Lubelski 275

OT.CO Clinic

 • Leczenie bruksizmu toksyną botulinową od 1 500 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  250 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie bruksizmu toksyną botulinową Poznań - informacje

Kadra w Medi Art Institute Kadra w Medi Art Institute

Bruksim to zgrzytanie zębami i zaciskanie szczęk, które występuje w nocy podczas snu. Jest to objaw stresu - napięte mięśnie żuchwy i szczęki samoistnie się zaciskają. Daje to niepożądane efekty w postaci bólów głowy, bólu w okolicy stawu skroniowo-żuchwowego, trudności w pełnym otwarciu ust czy bolesności policzków przy dotykaniu. Niewyleczenie tego schorzenia powoduje zmianę rysów twarzy oraz zniszczone zęby. Leczenie polega na wstrzykiwaniu w mięśnie toksyny botulinowej, która je rozluźnia.

Zgrzytanie zębów pod kontrolą

Do Rivendell Clinic może udać się pacjent, cierpiący na bruksim, na zabieg jego leczenia. Tutaj do uzyskania takiego efektu wykorzystywana jest toksyna botulinowa - preparat Azzalure. Ponadto za pomocą tego preparatu lekarze wyleczą także nadmierną potliwość pach, dłoni czy stóp a także zastosują do likwidacji zmarszczek. Jednym z tych lekarzy jest dr Witold Kraśnik, lekarz medycyny estetycznej i anti-aging, który swoje umiejętności i wiedzę doskonalił na licznych kursach i konferencjach z medycyny estetycznej. Jest także autorem artykułów naukowych w specjalistycznych czasopismach.

Maraga Strefa Spa to miejsce, gdzie można się umówić za zabiegi z wykorzystaniem preparatów zawierających toksynę botulinową. Wśród tych zabiegów można wymienić leczenie zgrzytania zębami i zaciskania szczęk, a także usuwanie uśmiechu dziąsłowego oraz leczenie nadmiernej potliwości - pach, rąk, czoła lub klatki piersiowej i pachwin. Takie i inne zabiegi wykonuje tutaj dr n. med. Anna Galęba, lekarz medycyny estetycznej, która wiedzę z tego zakresu zdobywała na zagranicznych szkoleniach, np. w Brazylii, Argentynie, Chinach czy USA. Przekazuje innym lekarzom swoją wiedzę, prowadząc dla nich np. szkolenia klasy Master z zakresu toksyny botulinowej.

W Gabinecie Medycyny Estetycznej Agnieszka Czyżewska bruksim można wyleczyć za pomocą iniekcji w okolice policzków prepratu AllerganBotox zawierającego toksynę botulinową. Ponadto zastrzykami z wykorzystaniem tego składnika lekarz skoryguje również zmarszczki mimiczne twarzy tj. kurze łapki okolicy oczu, zmarszczki czoła czy zmarszczki królicze na nosie. Pacjentów na zabiegi przyjmuje tutaj dr Agnieszka Czyżewska, lekarz medycyny estetycznej (ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL w Warszawie). Posiada liczne certyfikaty i dyplomy, które potwierdzają jej udział w szkoleniach i kursach z zakresu medycyny estetycznej.

Gabinet Dermoestetic oferuje swoim pacjentom, wśród różnorodnych zabiegów z medycyny estetycznej, zabiegi leczące brukzim za pomocą toksyny botulinowej - zabieg obustronny. Ponadto tymi samymi preparatami leczona jest tutaj nadmierna potliowość stóp, pach i dłoni oraz podnoszone są opadające powieki i wygładzane niektóre zmarszczki mimiczne twarzy. Pacjentkami zajmuje się dr Andrzej Stasiak, lekarz medycyny estetycznej, który uczestnictwem w konferencjach i kongresach na całym świecie, podnosi swoje kwalifikacje z medycyny estetycznej i uczy się najnowszych osiągnięć tej dziedziny, wprowadzając je potem w swoim gabinecie.

Na leczenie szczękościsku przy użyciu toksyny botulinowej można udać się również do poznańskiego Gabinetu Styl Day Spa. Lekarz do zabiegów wykorzystuje tutaj dwa preparaty zawierające toksynę botulinową, są to: Azzalur i Botox, którymi likwiduje także zmarszczki twarzy (poziome zmarszczki czoła, zmarszczki między brwiami, kurze łapki) oraz leczy nadmierną potliwość pach i dłoni. Na konsultacjach i zabiegach pacjent spotka się tutaj z dr Tatianą Sokołowską, specjalistą stomatologii ogólnej (I stopnia do 2002 roku) oraz lekarzem medycyny estetycznej, która z tej drugiej dziedziny szkoliła się na licznych kursach a także w 2011 roku ukończyła Akademię Rzeźbienia Twarzy w Warszawie. 

Gabinet Modelowania i Pielęgnacji Ciała Atelier Piękna wśród różnych zabiegów z medycyny estetycznej oferuje takie z wykorzystaniem toksyny botulinowej do leczenia bruksizmu, leczenia nadpotliwości (pachy, dłonie, stopy) oraz do usuwania zmarszczek czoła czy okolicy oczu. Zabiegi przeprowadzane są tutaj preparatami Botox, Vistabel oraz Azzalure a wykonuje je dr Krystyna Przybyłowska-Lulkiewicz, lekarz medycyny estetycznej, która szkoliła się na licznych kursach z zakresu medycyny estetycznej.

Ile kosztuje zabieg z wykorzystaniem preparatu z toksyną botulinową w Poznaniu, a ile za granicą?

Gabinet zabiegowy w Bently Beauty Gabinet zabiegowy w Bently Beauty

Za wyleczenie zgrzytania zębami za pomocą toksyny botulinowej pacjent w poznanńskich gabinetach medycyny estetycznej zapłaci 1200 zł, w Montpellier we Francji wyda na taki sam zabieg 350-400 euro w Cabinet Chirurgie Plastique Et Esthetique Dr Guillaume Karsenti.

Leczenie bruksizmu toksyną botulinową - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 150 zł do 2 000 zł
 • Plewiska od 600 zł
 • Warszawa od 550 zł do 2 000 zł
 • Kraków od 240 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 460 zł do 1 500 zł
 • Łódź od 450 zł do 1 150 zł
 • Katowice od 500 zł do 1 499 zł
 • Gdynia od 700 zł do 1 200 zł
 • Kielce od 594 zł do 900 zł
 • Rzeszów od 1 200 zł do 2 000 zł
 • Szczecin od 600 zł do 2 000 zł
 • Lublin od 600 zł do 900 zł
Pokaż więcej »

Usługa leczenie bruksizmu toksyną botulinową w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie bruksizmu toksyną botulinową w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska