Leczenie chorób kręgosłupa Gniezno i okolice

Synonimy: leczenie schorzeń kręgosłupa, leczenie bólu kręgosłupa, chirurgia kręgosłupa, terapie chorób kręgosłupa

Bezpośrednio Gniezno nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie chorób kręgosłupa, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Gniezno. Leczenie chorób kręgosłupa można przeprowadzić m.in. w KORE Centrum Fizjoterapii Specjalistycznej Swarzędz (36 km od Gniezno) w cenie 100 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa leczenie chorób kręgosłupa Gniezno jest najczęściej wykonywana przez neurochirurga.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska