Leczenie chorób odbytu Ciechocinek i okolice

Synonimy: leczenie hemoroidów, leczenie żylaków odbytu, usuwanie żylaków odbytu, usuwanie hemoroidów więcej »

Bezpośrednio w Ciechocinku nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie chorób odbytu, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Ciechocinka. Leczenie chorób odbytu można przeprowadzić m.in. w Lecznice Citomed w Toruniu (20 km od Ciechocinka) w cenie 500 zł lub w Prywatne Centrum Chirurgii Winczakiewicz-Borkiewicz w Toruniu (20 km od Ciechocinka) gdzie cena za leczenie chorób odbytu wynosi 500 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz leczenie chorób odbytu w Ciechocinku?

Usługa leczenie chorób odbytu w Ciechocinku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska