Leczenie chorób odbytu Pruszcz Gdański i okolice

Synonimy: leczenie hemoroidów, leczenie żylaków odbytu, usuwanie żylaków odbytu, usuwanie hemoroidów więcej »

Bezpośrednio Pruszcz Gdański nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie chorób odbytu, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Pruszcz Gdański. Leczenie chorób odbytu można przeprowadzić m.in. w Ultraderm Kowale (7 km od Pruszcz Gdański) w cenie 250 zł lub w Sim-Med Przychodnia w Wejherowie (46 km od Pruszcz Gdański) gdzie cena za leczenie chorób odbytu wynosi 300 zł. W wymienionej placówce leczenie chorób odbytu wykonuje chirurg ogólny. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Gdańsk  ul. Wileńska 44

Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

ocena 4.6 / 5 (66 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Placówka posiada b.wysoki poziom usług i wyposażenia. Cały personel to bardzo życzliwe i oddane pacjentom osoby z wiedzą medyczną na najwyższym poziomie. Przygotowanie, zabieg, pobyt po zabiegu i czas pozabiegowy (wizyty kontrolne) wszystko to jest pierwsza klasa. Wszystko przebiegło terminowo, szybko i sprawnie. Polecam i zawsze będę b.dobrze wspominać moje leczenie w placówce Swissmed w Gdańsku." 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska