Leczenie chorób odbytu Skarżysko-Kamienna i okolice

Synonimy: leczenie hemoroidów, leczenie żylaków odbytu, usuwanie żylaków odbytu, usuwanie hemoroidów więcej »

Bezpośrednio w Skarżysku-Kamiennej nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie chorób odbytu, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Skarżyska-Kamiennej. Leczenie chorób odbytu można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne MS Smile w Kielcach (32 km od Skarżyska-Kamiennej) lub w Centrum Medyczne Terpiłowski w Radomiu (38 km od Skarżyska-Kamiennej) gdzie cena za leczenie chorób odbytu wynosi 1 500 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa leczenie chorób odbytu w Skarżysku-Kamiennej jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska