Leczenie ginekomastii Warszawa

Synonimy: zabiegi ginekomastii, ginekomastia, operacyjne leczenie ginekomastii, chirurgiczne leczenie ginekomastii

Filtruj wyniki
Warszawaul. Babice Nowe, Warszawska 197D

Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

ocena 4.8 / 5 (4 opinie) - zobacz opinie »zobacz »

Mila, przyjazna atmosfera- Piotr

 • Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowej od 6 100 zł
 • Chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej od 6 100 zł
 • Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowo – tłuszczowej od 6 100 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  od 200 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie ginekomastii Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

Coraz więcej mężczyzn dotyka problem ginekomastii, czyli przerostu gruczołów piersiowych. To bardzo wstydliwy dla nich temat i w gabinecie specjalisty pojawiają się dopiero, gdy nie widzą innego wyjścia, a schorzenie rzutuje na ich życie prywatne i poczucie wartości.

Jeśli przerośnięte gruczoły są efektem zmian hormonalnych lub stosowania sterydów, konieczna będzie odpowiednia terapia. Jeśli natomiast problemem jest nadwaga,  pomoże liposukcja – chirurgiczne odsysanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Operacyjne odtworzenie prawidłowego wyglądu klatki piersiowej trwa ok. 1-2 godziny, a po zabiegu trzeba zostać w szpitalu ok.1 dobę.

Chirurgiczne usuwanie ginekomastii

W kilku miastach Polski cierpiący na tę przypadłość znajdą profesjonalną pomoc. Jeśli wybiorą Warszawę, tutejsi specjaliści znajdą dla nich najlepszą formę terapii.

Tacy pacjenci mogą przyjść do Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej Bella. Już od 15 lat prowadzi go dr n. med. Magdalena Łopuszyńska. Jako właściciel nadzoruje pracę zespołu lekarskiego i kosmetycznego, a przy tym sama wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Natomiast usuwaniem ginekomastii w ośrodku zajmuje się dr Tadeusz Witwicki, ordynator oddziału chirurgii plastycznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA.

Dr Jerzy Chęciński (Gabinet Chirurgii Plastycznej Jerzy Chęciński) w zależności od zakresu zabiegu stosuje pełne ogólne, dożylne lub miejscowe znieczulenie. Usuwa przerośniętą tkankę gruczołową w postaci guzka lub piersi męskie powstałe z nadmiaru tkanki tłuszczowej. Niekiedy wycięcie łączy z liposukcją bądź redukcją skóry. Stosuje przy tym szwy wchłanialne.

W klinice lek. med. Urszuli Brumer (Dr Urszula Brumer Medycyna urody) pacjenci mogą zgłosić się na zabieg do specjalistów chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej, lek. med. Zbigniewa Plewy oraz lek. med. Pawła Siennickiego. Obaj chirurdzy mają za sobą przeprowadzenie wielu takich operacji.

Warto wymienić tu jeszcze dr Pawła Szymańskiego (Centrum Diagnostyki Medycznej i Hematologii BIOS), specjalistę chirurgii plastycznej i ogólnej. Pomaga mężczyznom z problemem ginekomastii, a także oferuje plastykę ud i przeszczepy tkanki tłuszczowej na twarz.

Ginekomastia - operacja lub terapia

Przed wizytą u chirurga plastycznego pacjentom z przerostem gruczołów piersiowych zawsze zaleca się wizytę u endokrynologa w celu poznania przyczyn schorzenia. Jednym z  polecanych ośrodków jest powstały w 2006 roku NZOZ Sep-Med. Jak mówią sami lekarze, pracujący w klinice, w ich przychodni pomoc otrzymają pacjenci, którzy wcześniej nie mieli możliwości wyleczenia się przez wzgląd na specyfikę swojej choroby. Laboratorium placówki przeprowadza pełną diagnostykę w korzystnej cenie, wykonuje także badania EKG przy użyciu programu Kardiotele. Leczeniem ginekomastii (i nie tylko) zajmuje się tu endokrynolog Przemysław Witek. Zmagającym się z tą przypadłością pomaga jeszcze lek. med. endokrynolog Anna Błachowicz (Boramed, Warszawa-Gocław), na co dzień pracująca w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA

Kolejne, warte uwagi miejsce, to Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Formmed. Kierownikiem medycznym placówki jest prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz, wieloletni kierownik Kliniki Chirurgii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Centrum kontynuuje działalność Gabinetu Chirurgii Plastycznej i Odtwórczej dla Dorosłych i Dzieci (przy ul. Koziej 9), oferując pacjentom bardziej komfortowe warunki leczenia. Ginekomastię usuwa się chirurgicznie, a zabiegi wykonuje sztab lekarzy, wśród których można wymienić dr n. med. Włodzimierza Piwowara i lek. med. Oresta Szczygielskiego.

Fachową pomoc otrzymują pacjenci sieci przychodni Centrum Medycznego CMP. W Warszawie znajdują się cztery placówki CMP, dodatkowo jedna mieści się w Piasecznie.
Tym ośrodkom można w pełni zaufać – ich misją jest świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie, w poszanowaniu praw pacjenta. Mężczyźni cierpiący na ginekomastię mogą tu liczyć na kompleksową terapię i dokładną diagnostykę lekarzy, przede wszystkim dr n. med. Magdaleny Grajewskiej-Ferenc oraz lek. Katarzyny Grzegorzewicz, doświadczonych endokrynologów.

Masz problem z ginekomastią - w Warszawie znajdziesz dobrą klinikę

Gabinet zabiegowy w Horizon Medical Center Gabinet zabiegowy w Horizon Medical Center

W Warszawie placówek leczących ginekomastię jest mnóstwo i cieszą się one uznaniem wśród pacjentów – także tych zagranicznych. Mężczyźni z USA, Niemiec i Wysp Brytyjskich przyjeżdżają tu specjalnie, by poddać się terapii. Polscy lekarze oferują zabiegi leczenia ginekomastii w niższych niż na Zachodzie cenach, a ich poziom jest bez zarzutu. Dodatkowo stolica Polski kusi atrakcjami turystycznymi, więc przyjazd tutaj wiąże się ze zwiedzaniem pięknych miejsc, takich jak Pałac w Wilanowie, Starówka czy Łazienki Królewskie, których wręcz nie wypada nie zobaczyć.

 

Leczenie ginekomastii - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 4 000 zł do 14 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 10 000 zł
 • Kraków od 4 000 zł do 10 000 zł
 • Katowice od 4 920 zł do 8 500 zł
 • Szczecin od 6 000 zł do 9 000 zł
 • Częstochowa od 3 000 zł do 6 000 zł
 • Łódź od 6 000 zł do 10 000 zł
 • Gdańsk od 5 000 zł do 10 500 zł
 • Poznań od 4 500 zł do 11 000 zł
 • Tychy od 3 000 zł do 6 900 zł
 • Kielce od 4 000 zł do 9 000 zł
 • Bydgoszcz od 3 075 zł do 11 931 zł
Pokaż więcej »

Usługa leczenie ginekomastii w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie ginekomastii w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska