Leczenie hemoroidów laserem Częstochowa

Synonimy: usuwanie hemoroidów laserem, fotokoagulacja, leczenie żylaków odbytu laserem, laserowe usuwanie żylaków odbytu więcej »

Filtruj wyniki

Leczenie hemoroidów laserem Częstochowa - informacje

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Choroba hemoroidalna jest najczęstszym schorzeniem proktologicznym. Dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn, niezależnie od wieku. Osoby, zmagające się z guzkami krwawniczymi uskarżać, mogą się na ból i świąd w okolicy odbytu, oddawanie stolca z krwią oraz wypadanie żylaków (w zaawansowanych stadiach schorzenia). Jedną z małoinwazyjnych metod ich leczenia jest laseroterapia. Procedura usuwania żylaków odbytu za pomocą lasera polega na wywołaniu fotokoagulacji u podstaw guzków, co doprowadza do ich martwicy. Stanowi ona alternatywę dla klasycznych zabiegów operacyjnych. Wśród przeciwwskazań do wykonania laserowego usuwania hemoroidów wymienia się m.in. zaburzenia krzepnięcia krwi, epilepsję, stany zapalne skóry (bakteryjne, wirusowe i grzybicze), stosowanie niektórych leków oraz ciążę. Najczęściej zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym (w trybie ambulatoryjnym) i trwa około 30 minut. Hemoroidy powinny całkowicie zniknąć do 7 dni. Standardowy czas pobytu pacjenta w klinice wynosi kilka godzin a efekty zabiegu są stałe.

Usuwanie guzków krwawniczych za pomocą lasera w Częstochowie – gdzie można udać się na zabieg

W Częstochowie laserowe usuwanie żylaków odbytu przeprowadza lek. med. Jarosław Rządkowski, specjalista chirurg ogólny. Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego. Posiada certyfikat potwierdzający ukończenie kursu szkoleniowego z zakresu użycia laserów w medycynie. Do usuwania guzków krwawniczych wykorzystuje laser Fotona Spectro SP, który umożliwia generację impulsu o wybranych parametrach z pomijalnie krótkim czasem narastania i opadania jego energii. Wspomniany laser neodymowo-yagowy pozwala na emisję fali o długości 1064 nm. Dr Rządkowski wykorzystuje go również do laserowego usuwania żylaków kończyn dolnych, a jego oferta obejmuje ponadto skleroterapię oraz miniflebektomię.

Na leczenie hemoroidów laserem udać się można również do Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Bellazone. W placówce świadczona jest cała gama usług z zakresu m.in. chirurgii ogólnej i naczyniowej. W ośrodku do zabiegu laseroterapii hemoroidów wykorzystuje się laser Fotona Spectro SP (Nd:TAG neodymowo-yagowy), który emituje długość fali świetlnej 1064 nm. W klinice przeprowadzić można także badanie ultrasonograficzne metodą dopplerowską. Oferta Centrum obejmuje ponadto laserowanie usuwanie żylaków (EVLT), laserowe zamykanie naczynek, skleroterapię płynem, skleroterapię oraz miniflebektomię.

Cena fotokoagulacji laserowej żylaków odbytu w Częstochowie i w Barcelonie

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

W Częstochowie za usuwanie hemoroidów laserem zapłacić trzeba około 1 000 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa. W Clínica Sagrada Familia w Barcelonie wynosi ona 3 490 euro, czyli około 15 700 złotych.

Leczenie hemoroidów laserem - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 1 200 zł
 • Warszawa od 1 100 zł do 5 200 zł
 • Łódź od 800 zł do 1 000 zł
 • Wrocław od 800 zł do 3 500 zł
 • Poznań od 600 zł do 2 000 zł
 • Zielona Góra od 3 500 zł
 • Bydgoszcz od 2 950 zł
 • Kraków od 1 000 zł do 2 500 zł
 • Toruń od 4 000 zł
 • Radom od 2 000 zł
 • Lublin od 2 000 zł
 • Bielsko-Biała od 1 200 zł do 2 500 zł
Pokaż więcej »

Pacjenci szukali zabiegu leczenie hemoroidów laserem w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska