Leczenie hemoroidów metodą Barrona Bydgoszcz

Synonimy: gumkowanie hemoroidów, podwiązanie hemoroidów, ligatura guzków krwawniczych, gumkowanie guzków krwawniczych więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie hemoroidów metodą Barrona Bydgoszcz - informacje

Kadra w Szpital Świętego Łukasza Kadra w Szpital Świętego Łukasza

Guzki krwawnicze, potocznie nazywane hemoroidami, to schorzenie, które objawia się m.in. bólem odbytu, krwawieniem podczas defekacji bądź stanem zapalnym i obrzękiem w okolicach odbytu. Nieleczone, hemoroidy mogą powodować nawet nowotwory odbytu i jelita grubego. Hemoroidy można leczyć na kilka sposobów – zachowawczo, zabiegowo (np. przy zastosowaniu prądu o wysokiej częstotliwości lub lasera) oraz klasycznymi metodami chirurgicznymi. Za bardzo skuteczne, a przy tym komfortowe dla pacjenta uznaje się leczenie guzków krwawniczych metodą Barrona, polegającą na założeniu na pień hemoroida gumki, która uniemożliwia przepływ krwi, przez co w efekcie guzek obumiera i odpada. Zabieg, który przeprowadza proktolog, jest bezbolesny, trwa ok. 10 minut i wykonywany jest w trybie ambulatoryjnym, co oznacza, że pacjent jeszcze tego samego dnia może wrócić do domu.

Leczenie hemoroidów metodą Barrona w Bydgoszczy

W centrum Bydgoszczy przy ul. Jagiellońskiej znajduje się Centrum Medyczne Laser Med. Można tu wyleczyć hemoroidy metodą krioterapii oraz metodą Barrona. Podczas jednej wizyty lekarz zakłada gumki na 1 lub 2 guzki, kolejne można usuwać po 3 tygodniach. Operacja wykonywana w Laser Med nie wymaga znieczulenia i trwa ok. 5 – 10 minut. W klinice można także pozbyć się żylaków kończyn dolnych za pomocą kriochirurgii, skleroterapii oraz miniflebektomii.

Guzki krwawnicze można wyleczyć za pomocą tzw. gumowania (metoda Barrona) także w klinice Eskulap, mieszczącej się przy ul. Cichej, gdzie specjalista najpierw przeprowadza konsultację proktologiczną i podejmuje decyzję o najlepszej dla pacjenta metodzie przeprowadzenia zabiegu. W placówce metoda Barrona stosowana jest w leczeniu guzków krwawniczych I i II stopnia, natomiast hemoroidy w zaawansowanym stopniu można tu wyleczyć metodą radiową RFTIIH, polegającą na podgrzaniu hemoroida i obkurczeniu go.

Leczenie hemoroidów metodą Barrona znajduje się również w ofercie  dr n. med. Włodzimierza Matuszczaka, specjalisty proktologa, przyjmującego w swojej prywatnej praktyce przy ul. Dworcowej. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza wywiad, a następnie kieruje na badania, które pozwalają mu dobrać odpowiednią metodę leczenia. W leczeniu hemoroidów, oprócz gumkowania metodą Barrona, stosuje także metodę DGHAL, tradycyjne operacje (chirurgiczne usunięcie hemoroidów razem z błoną śluzową) oraz zabieg metodą Longo.

Usuwanie hemoroidów metodą Barrona w Bydgoszczy taniej niż w Niemczech

Lek. med. Jacek Szyperski Lek. med. Jacek Szyperski

Cena usunięcia żylaków odbytu metodą Barrona w bydgoskich klinikach waha się od 1 300 zł do 1 500 zł. W niemieckiej klinice Helios Hospital Berlin-Buch natomiast za taką samą operację trzeba zapłacić 1 250 euro, czyli niemal 5 460 zł.

Leczenie hemoroidów metodą Barrona - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

  • Bydgoszcz od 1 100 zł do 1 500 zł
  • Warszawa od 300 zł do 600 zł
  • Łódź od 100 zł do 300 zł
  • Wrocław od 200 zł do 600 zł
  • Kraków od 350 zł do 700 zł
  • Częstochowa od 300 zł do 600 zł
  • Lublin od 200 zł do 300 zł
  • Gdańsk od 250 zł do 350 zł
  • Sosnowiec od 500 zł
  • Gliwice od 400 zł
Pokaż więcej »

Usługa leczenie hemoroidów metodą barrona w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez proktologa.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie hemoroidów metodą barrona w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska