Leczenie hemoroidów metodą Barrona Łódź

gumkowanie hemoroidów, podwiązanie hemoroidów, ligatura guzków krwawniczych, gumkowanie guzków krwawniczych więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie hemoroidów metodą Barrona Łódź - informacje

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Med-Gastr Sala operacyjna w Centrum Medyczne Med-Gastr

Metoda Barrona jest to bezoperacyjny i praktycznie bezbolesny sposób leczenia hemoroidów. Polega on na założeniu u podstawy guzków specjalnych podwiązek gumkowych, które powodują ich miejscową martwicę. W konsekwencji hemoroidy odpadają, a w ich miejscu powstają samogojące się małe blizny. Zabieg trwa kilka minut i zalecany jest dla pacjentów, którzy zmagają się z I i II stopniem choroby hemoroidalnej. Przed jego rozpoczęciem należy przeprowadzić badanie rektoskopowe (z użyciem wziernika), umożliwiające ocenę stanu oglądanego odcinka jelita grubego. Leczenie hemoroidów metodą Barrona przeprowadzane jest w kilku etapach, które powinny dzielić ok. 2-3 tygodniowe odstępy. Zabieg wykonuje lekarz proktolog, a po jego zakończeniu nie ma konieczności hospitalizacji pacjenta. 

Gdzie w Łodzi udać się na leczenie hemoroidów metodą Barrona?

W Łodzi na leczenie żylaków odbytu można udać się do Centrum Chirurgicznego Fragmat-Med. Zabieg przeprowadzany jest z zastosowaniem bezoperacyjnej metody Barrona bądź małoinwazyjnej metody RFITTH Celon. Druga z nich polega na leczeniu dolegliwości prądem o wysokiej częstotliwości. Przed wdrożeniem leczenia wykonywane są tu badania retroskopowe. W ofercie Centrum znajdują się także zabiegi lecznicze żylaków kończyn dolnych.

Kolejną łódzką placówką, w której świadczone są usługi z zakresu leczenia hemoroidów metodą Barrona, jest Centrum Medyczne Neomedical. Pacjenci mogą skorzystać w placówce również z leczenia zachowawczego hemoroidów oraz z leczenia operacyjnego, polegającego na chirurgicznym wycięciu guzków krwawniczych. W Centrum oferowane jest także leczenie innych chorób odbytu (ropnie, przetoki), krwawienia odbytu oraz dolegliwości zapalanych. Przeprowadzane jest ponadto leczenie chorób nowotworowych odbytu czy jelita grubego.

Leczeniem guzków krwawniczych z wykorzystaniem metody Barrona zajmuje się również Centrum Kosmetologii & Medycyny Estetycznej Senses Clinic w Zgierzu (ok. 15 km od Łodzi). W placówce w zabiegach usuwania hemoroidów wykorzystywana jest dodatkowo metoda fotokoagulacji. Polega ona na naświetlaniu promieniami podczerwonymi naczynia, które doprowadza krew do żylaka. Świadczone są tu także usługi z zakresu laserowego i chirurgicznego leczenia kłykcin kończystych oraz innych zmian w obrębie odbytu i odbytnicy (np. ropni, brodawek i włókniaków skórnych).

Jakie są ceny leczenia hemoroidów metodą Barrona w Łodzi i w Londynie?

Szpital Salve - dr hab. n. med. Marcin Sibiński [ortopeda] Szpital Salve - dr hab. n. med. Marcin Sibiński [ortopeda]

W Tooting Medical Centre w Londynie za leczenie hemoroidów z wykorzystaniem metody Barrona należy zapłacić 200 £ - 350 £ (ok. 1 050 zł - 1 800 zł). Łódzkie placówki wyceniają zabiegi usuwania żylaków odbytu na 100 zł - 250 zł.

Leczenie hemoroidów metodą Barrona - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 100 zł do 350 zł
 • Warszawa od 300 zł
 • Wrocław od 100 zł do 600 zł
 • Kraków od 350 zł do 500 zł
 • Częstochowa od 300 zł
 • Lublin od 200 zł do 500 zł
 • Gdańsk od 450 zł do 500 zł
 • Poznań od 300 zł
 • Bydgoszcz od 1 000 zł do 1 500 zł
 • Toruń od 450 zł
 • Sosnowiec od 500 zł
 • Białystok od 300 zł
Leczenie hemoroidów metodą Barrona cena »

Usługa leczenie hemoroidów metodą barrona w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez proktologa.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie hemoroidów metodą barrona w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.