Leczenie hemoroidów metodą Barrona Warszawa

Synonimy: gumkowanie hemoroidów, podwiązanie hemoroidów, ligatura guzków krwawniczych, gumkowanie guzków krwawniczych więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Leczenie hemoroidów metodą Barrona Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg Gabinet zabiegowy w Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg

Żylaki odbytu to schorzenie zarówno bolesne, jak i wstydliwe. Warto jednak udać się do lekarza nawet przy najmniejszych dolegliwościach, aby zapobiec rozwojowi choroby. Metoda Barrona to jeden z zabiegów małoinwazyjnych, na którego można się zdecydować przy żylakach I, II i III stopnia.

Pokonać hemoroidy za pomocą ich gumkowania

W Szpitalu LUX MED z zakresu proktologii lekarze wykonują zabiegi leczące żylaki odbytu. Jedną z metod jest gumkowanie hemoroidów (metoda Barrona), inna metoda to fotokoagulacja. Ponadto można tutaj poddać się także leczeniu szczeliny odbytu lub przetoki okołoodbytniczej. Jednym z kadry lekarskiej jest tutaj dr n. med. Krzysztof Szala, specjalista chirurgii ogólnej, proktolog, chirurg naczyniowy i onkolog. Swoje doświadczenie zdobywał w Polsce i za granicą - w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie, w szpitalach warszawskich (Szpital Bródnowski, CSK MSWiA, Szpital Wolski) oraz w Niemczech i w Kuwejcie.

Szpital Bielański im. ks. J. Popiełuszki posiada Oddział Chirurgii Ogólnej, gdzie działa poradnia proktologiczna, w której wykonywane są różnorodne zabiegi leczące choroby jelita grubego i odbytu. Żylaki odbytu usuwa się tutaj za pomocą metody Barrona, ponadto wykonywana jest anoskopia, rektoskopia oraz wziernikowanie odbytnicy/esicy z biopsją. Pacjentami zajmuje się tutaj m.in. prof. nadzw. dr hab. n. med. Marek Szczepkowski, specjalista chirurgii ogólnej (I i II stopnia). W praktyce zawodowej specjalizuje się w chirurgii kolorektalnej. W swojej dziedzinie medycyny odbył liczne szkolenia (w latach 1983-2012) w kraju i za granicą, np. w Szpitalu Św. Marka w Londynie (1992 i 1993 rok), w ośrodkach: Cleveland Clinic Florida-Weston-USA, Centrum IRCAD w Sztrasburgu czy KarolinskaHospital w Sztokholmie.

Centrum Medyczne Nasmed w ramach Chirurgii Jednego Dnia zajmuje się usuwaniem żylaków odbytu poprzez zabiegi małoinwazyjne, m.in. podwiązanie hemoroidów (metoda Barrona) a także leczenie aparatem Hemoron, zabieg DGHL oraz poprzez klasyczną operację Milligan-Morgan. Zabiegami takimi zajmuje się tutaj dr Katarzyna Borycka-Kiciak, specjalista chirurgii ogólnej (od 2006 roku), która tytuł doktora nauk medycznych uzyskała również w 2006 roku. W swojej praktyce lekarskiej zajmuje się zabiegami z zakresu proktologii: leczy chorobę hemoroidalną, szczelinę odbytu, przetoki okołoodbytnicze i wiele innych schorzeń.

Medycyna Specjalistyczna Ober Klinik oferuje z zakresu proktologii zabieg likwidacji guzków krwawniczych odbytu (wraz z fotokoagulacją). Ponadto można poddać się tutaj badaniom - anoskopia i rektoskopia oraz zabiegom usunięcia kłykcin kończystych, przetoki okołoodbytniczej a także nacięciu zakrzepu brzeżnego czy ropnia okołoodbytniczego. Pacjentów przyjmuje tutaj m.in. dr n. med. Piotr Jackiewicz, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1996 roku) oraz chirurgii onkologicznej (II stopnia od 2000 roku), który swoje doświadczenie zdobywał m.in. na stażu zagranicznym Memorial Sloan-Kettering Cancer Center w Nowym Jorku i M.D. Anderson Cancer Center w Houston.

Centrum Medyczne Flebonet w swojej placówce w Warszawie proponuje swoim pacjentom różne zabiegi w leczeniu hemoroidów. Jednym z nich jest zabieg metodą Barrona, ponadto stosuje się tutaj także metodę Longo, skleroterapię oraz leczenie metodą HemoRF. Można tutaj wyleczyć także zakrzepice splotu okołoodbytniczego oraz szczelinę odbytu. Pacjentów wyleczy m.in. dr Daniel Morończyk, specjalista chirurgii ogólnej, zajmujący się m.in. proktologią, który doświadczenie z tej dziedziny zdobywał w Oddziale Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Proktologii Szpitala na Solcu oraz w Klinice Leczenia Ran PODOS w Warszawie.

Centralna Wojskowa Przychodnia Lekarska CePeLek w Przychodni przy ul. Koszykowej posiada Poradnię Proktologiczną, gdzie można poddać się bezoperacyjnemu usuwaniu żylaków odbytu metodą Barrona. Ponadto z innych świadczeń medycznych wykonywane jest tutaj diagnozowanie i leczenie chorób odbytu tj. przetoki, szczeliny, ropnie i stany zapalne oraz zabiegi diagnostyczne okolic odbytu. Pracuje tutaj dr Jerzy Dziaczkowski, specjalista chirurgii ogólnej (II stopnia od 1908 roku), chirurgii onkologicznej (II stopnia od 1991 roku) oraz proktolog.

Ile kosztuje zabieg leczenia żylaków odbytu metodą Barrona w Warszawie a ile za granicą?

Gabinet zabiegowy w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna Gabinet zabiegowy w Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

Za wyleczenie jednego guzka krwawniczego odbytu w Warszawie trzeba zapłacić od 150 zł (w Szpitalu Bielańskim) do 300 zł (z fotokoagulacją w Ober Klinik). Za granicą jest to przykładowa kwota £250 w Wielkiej Brytanii w Tooting Medical Centre w Londynie.

 

Leczenie hemoroidów metodą Barrona - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 300 zł do 600 zł
 • Łódź od 100 zł do 300 zł
 • Wrocław od 200 zł do 600 zł
 • Kraków od 350 zł do 700 zł
 • Bydgoszcz od 1 100 zł do 1 500 zł
 • Lublin od 200 zł do 300 zł
 • Częstochowa od 300 zł do 600 zł
 • Gdańsk od 250 zł do 350 zł
 • Sosnowiec od 500 zł
 • Gliwice od 400 zł
 • Tychy od 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa leczenie hemoroidów metodą barrona w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez proktologa.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie hemoroidów metodą barrona w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska