Leczenie hemoroidów metodą Fergusona Sosnowiec i okolice

Synonimy: wycięcie hemoroidów metodą Fergusona, hemoroidektomia zamknięta Fergusona

Bezpośrednio w Sosnowcu nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie hemoroidów metodą Fergusona, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Sosnowca. Leczenie hemoroidów metodą Fergusona można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan - Centrum Chirurgii Plastycznej w Katowicach (6 km od Sosnowca) w cenie 3 700 zł lub w INTER-MED Będzin (5 km od Sosnowca) gdzie cena za leczenie hemoroidów metodą Fergusona wynosi 2 000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz leczenie hemoroidów metodą fergusona w Sosnowcu?

Usługa leczenie hemoroidów metodą fergusona w Sosnowcu jest najczęściej wykonywana przez proktologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska