Leczenie hemoroidów metodą Hemoron

usuwanie żylaków odbytu metodą Hemoron, usuwanie hemoroidów metodą Hemoron

Leczenie hemoroidów metodą Hemoron - informacje

Gabinet zabiegowy w Humana Medica Omeda Gabinet zabiegowy w Humana Medica Omeda

Nowoczesna metoda Hemoron, dzięki prądom impulsowym o niskim napięciu, pozwala na nieoperacyjne leczenie choroby hemoroidalnej, zmniejszając przepływ krwi w tętniczkach hemoroidalnych bez konieczności ich resekcji. Ma to związek z zasadą naturalnego utrzymania guzków krwawniczych w kanale odbytu, które zapewniają jego szczelność. Krótki zabieg wykonywany jest w trybie ambulatoryjnym bez konieczności znieczulenia i ma zastosowanie w leczeniu czterech stopni zaawansowania choroby hemoroidalnej. 

Małoinwazyjne leczenie guzków krwawnicznych metodą Hemoron w polskich placówkach

Specjalistyczne usługi medyczne w Bielsku-Białej świadczy Centrum Chirurgii – Specjalistyka, które swoją działalność skoncentrowało na kompleksowym leczeniu schorzeń z zakresu chirurgii ogólnej, ortopedii i proktologii, oferując m.in. badania radiologiczne, USG, biopsję oraz nieoperacyjne leczenie hemoroidów metodą Hemoron. W tym ostatnim przypadku zabieg poprzedza kwalifikacja w oparciu m. in. o badania proktologiczne oraz rektoskopię lub anoskopię (w razie potrzeby świadczone na miejscu) w celu wykluczenia np. nowotworu. Placówka realizuje świadczenie prywatnie oraz w ramach umowy NFZ.

Po przeprowadzonym badaniu lekarskim do leczenia choroby hemoroidalnej metodą Hemoron kwalifikuje również dr n. med. Jerzy Lubikowski, specjalista chirurg, transplantolog, który w Szczecinie od 1996 r. prowadzi swoją prywatną praktykę chirurgiczną Asmed i Kolmed. Jej profil obejmuje pełny zakres zabiegów chirurgii proktologicznej oraz zabiegów chirurgii onkologicznej jelita grubego i odbytnicy, wykonywanych również z powodu chorób zapalnych. W obszarze usług chirurga znajdują się również zaawansowane zabiegi laparoskopowe układu pokarmowego.

Chorobami końcowego odcinka przewodu pokarmowego zajmują się lekarze Proktologii Przychodni Medycznej Nasmed w Warszawie, którzy specjalizują się w leczeniu m. in. ropnia czy szczeliny odbytu, polipów, guzów oraz choroby hemoroidalnej. W jej zakresie stosują małoinwazyjne rozwiązania w postaci metody Barrona, Hemoron, DGHL z zamknięciem tętnic ultradźwiekowym detektorem przepływu oraz operacje klasyczne metodą Milligana-Morgana. W ramach Przychodni oferowana jest ponadto profilaktyka oraz diagnostyka końcowego odcinka przewodu pokarmowego,  w tym m. in. badania USG przezobytnicze, anoskopia oraz kolonoskopia.

Cena leczenia hemoroidów metodą Ultroid w USA

Sala do badań USG  w Humana Medica Omeda Sala do badań USG w Humana Medica Omeda

Terapia guzków krwawniczych – Ultroid Hemorrhoid Treatment z wykorzystaniem prądu stałego, według serwisu Hemorrhoid Treatment Options, to wydatek rzędu 100 - 400 $ (380 - 1 520 zł) w zależności od ubezpieczenia. Technicznie zbliżona do niej metoda Hemoron w Polsce wiąże się z kosztem ok. 400 zł.

Leczenie hemoroidów metodą Hemoron - ceny w różnych miastach

  • Białystok od 400 zł do 600 zł
  • Warszawa od 2112 zł
  • Lublin od 400 zł
  • Kraków od 350 zł
  • Nowy Sącz od 300 zł do 350 zł
Leczenie hemoroidów metodą Hemoron cena »

Usługa leczenie hemoroidów metodą hemoron jest najczęściej wykonywana przez proktologa.