Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu Chorzów i okolice

Synonimy: usuwanie hemoroidów, hemoroidy leczenie, żylaki odbytu usuwanie, usuwanie guzków krwawniczych

Bezpośrednio w Chorzowie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie hemoroidów, żylaków odbytu, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 12 innych klinik z okolicy Chorzowa. Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan - Centrum Chirurgii Plastycznej w Katowicach (6 km od Chorzowa) w cenie 3 700 zł lub w Medicus Estetic w Tychach (20 km od Chorzowa) gdzie cena za leczenie hemoroidów, żylaków odbytu wynosi 500 zł. W wymienionej placówce leczenie hemoroidów, żylaków odbytu wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.